tv3.lv

Aizturētas Rembates laupīšanā iesaistītās personas

Vīrietis no Rembates, kura mājās 3. decembra naktī ieradās bruņoti laupītāji, nu var uzelpot mierīgāk. Trīs laupīšanā iesaistītās personas ir aizturētas un lielāko daļu aizvesto mantu likumsargiem izdevies atgūt. 5. janvārī Valmieras novadā policisti aizturēja 22 un 19 gadus vecus vīriešus, savukārt dienu vēlāk Rīgā, Bolderājā, apcietināts trešais laupīšanā iesaistītais, kāds 59 gadus vecs vīrietis.

Lasi vēl – Sasēja saimnieku un aplaupīja viņa māju: Rembatē uzdarbojusies vairāku noziedznieku grupa

“Minētās personas jau ir nonākušas policijas redzeslokā par mantiskajiem noziedzīgajiem noziegumiem,” norāda policijā.

Atmiņas par piedzīvoto cietušajam gan saglabāsies ilgi. Laupītāji pēc pusnakts ēkā ielauzās, izsitot logu, mājas saimnieku piekāva un aptina viņa rokas, kājas un pat seju ar izolācijas lenti. Sazinoties ar vīrieša krustdēlu, “Degpunktā” noskaidroja, ka kungam fiziskie nodarījumi, kas ir zilumi un lauzts deguns, nesagādā tik daudz raižu kā pārdzīvojums par notikušo. Atgriezties savās mājās vēl ir par grūtu. Līdzcilvēki vēlas uzteikt likumsargu darbu.

“Zīmīgi, ka šodien ir 11. janvāris. Tā ir Starptautiskā paldies teikšanas diena. Līdz ar to mēs esam patīkami pārsteigti par operatīvo Valsts policijas darbu šīs lietas sakarā. Īpašs paldies no mūsu puses tiek veltīts Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas pārvaldes 2. biroja 1. nodaļas darbiniekiem, kas dienu un nakti strādāja, lai atrisinātu šo noziedzīgo nodarījumu. Liels paldies viņiem un visu cieņu!” savu pateicību izsaka cietušā krustdēls Kārlis.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm