tv3.lv

Aizturētas sešas personas par jaunieša cietsirdīgu noslepkavošanu

Šā gada 28. augustā Valsts policijas likumsargi aizturēja sešas personas, kas saistītas ar vīrieša slepkavību, kas izdarīta ar sevišķu cietsirdību. Proti, vīrietis nomaļā neapdzīvotā teritorijā Rīgā, Purvciemā tika smagi piekauts, aizdedzināts un aplaupīts, pēc kā vēlāk iestājās viņa nāve.

6. septembrī 16:24

Izmeklēšanas laikā iegūtā informācija liecina, ka noziegumu izdarījušas bojāgājušam iepriekš pazīstamas personas. Saistībā ar notikušo uzsākts kriminālprocess, un diviem aizturētajiem vīriešiem piemērots drošības līdzeklis – apcietinājums, bet pārējām aizdomās turētajām personām – policijas uzraudzība.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Šā gada 27. augustā Rīgā, Purvciema mikrorajonā, kāds aculiecinieks, kurš tobrīd pastaigājās ar suni, nomaļā teritorijā atrada uz zemes gulošu vīrieti ar smagām traumām un ķermeņa apdegumiem. Cietušajam nebija ne apģērba, ne dokumentu, taču policisti noskaidroja viņa identitāti un to, ka viņš dzimis 1998. gadā. Vīrietis tika nogādāts ārstniecības iestādē, un 1. septembrī diemžēl iestājās viņa nāve.

28. augustā policijas darbinieki aizturēja sešas personas – 1995., 1996. un 2002. gadā dzimušus vīriešus, kā arī 2004., 2006. un 2008. gadā dzimušas sievietes. Divas no minētām personām tika aizturētas Daugavpilī, kur viņas bija mēģinājušas noslēpties no policistiem.

Izmeklēšanā noskaidrots, ka aizdomās turētie nozieguma izdarīšanas dienā bija pavadījušas laiku kopā ar bojāgājušo, un noziegums izdarīts personiska rakstura konflikta laikā. Policijas rīcībā esošā informācija liecina, ka aizdomās turētie nozieguma izdarīšanas brīdī atradušies alkohola reibumā.

1996. un 2002. gadā dzimušiem vīriešiem piemērots drošības līdzeklis – apcietinājums, bet pārējiem aizdomās turētajiem – policijas uzraudzība.

Kriminālprocesā šobrīd turpinās pirmstiesas izmeklēšana.

Valsts policija atgādina, ka neviena persona netiek uzskatīta par vainīgu, kamēr tās vaina noziedzīga nodarījuma izdarīšanā netiek pierādīta likumā noteiktajā kārtībā.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm