tv3.lv

Aizturēts jaunietis, kurš pieturā aplaupīja zēnu no Ukrainas

Pirmdien, 9. maijā, ap plkst. 8.30 sabiedriskā transporta pieturā Rīgā, Zasulaukā, tika aplaupīts 11 gadus vecs zēns, kurš, meklējot patvērumu, kopā ar savu vecmāmiņu aptuveni pirms mēneša bija ieradies Latvijā no Ukrainas pilsētas Bučas, informē likumsargi.

12. maijā 16:41

Nozieguma brīdī zēns bija izkāpis no autobusa, lai dotos uz skolu. Negaidīti nepazīstams jaunietis viņam no rokām izrāva mobilo telefonu un aizbēga prom. Pēc nozieguma zēns kopā ar savu vecomāti atnāca uz policijas iecirkni, kur uzrakstīja iesniegumu.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Rīgas Zemgales iecirkņa policisti nekavējoties uzsāka notikušā izmeklēšanu. Veicot operatīvās un izmeklēšanas darbības, policisti noskaidroja iespējamās vainīgās personas identitāti. Aizdomās par šo noziegumu vakar, 11. maijā, likumsargi aizturēja 17 gadus vecu jaunieti, kurš iepriekš nav sodīts, bet bija nonācis policijas redzeslokā saistībā ar mantiska rakstura noziegumiem.

Saistībā ar notikušo uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 176. panta pirmās daļas – par laupīšanu. Par šādu noziegumu likumā paredzēta brīvības atņemšana uz laiku līdz pieciem gadiem vai īslaicīga brīvības atņemšana, vai probācijas uzraudzība, vai sabiedriskais darbs, vai naudas sods, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas.

Aizdomās turētajam jaunietis ir piemērots drošības līdzeklis – policijas uzraudzība. Policisti ir atguvuši nolaupīto telefonu un drīzumā tas tiks atdots cietušajai ģimenei.

Valsts policija atgādina, ka neviena persona netiek uzskatīta par vainīgu, kamēr tās vaina noziedzīga nodarījuma izdarīšanā netiek pierādīta likumā noteiktajā kārtībā.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm