tv3.lv

“Apkārt bija daudz cilvēku, kuri varēja kaut ko redzēt!” Rīgas centrā Ukrainas pilsone kļūst par kabatzagļu upuri

Kādai Ukrainas pilsonei šī nedēļa sākusies nelāgi. Nogurusi pēc darba, viņa autobusu pieturā “Stacijas laukums” gaidīja sabiedrisko transportu un nemanīja, kā kāds svešs vīrietis darbojas ap viņas somiņu. Garnadzis izmanīgi izvilka sievietes pasi un kredītkarti, un ģimenei joprojām nav izdevies mantas atgūt.

2019. gada 9. oktobrī 21:02

Vietējie garnadži Ukrainas pilsoni apzaguši pirms plkst.21.00. Zādzība notikusi pie autobusu pieturas “Stacijas laukums”, virzienā uz Pārdaugavu. Sievietes vīrs ir vīlies galvaspilsētas iedzīvotājos, jo noziegums tika paveikts daudzu cilvēku acu priekšā, un neviens neko neteica.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Kamēr viņa gaidīja sabiedrisko transportu, no somas tika izvilkti pilnīgi visi dokumenti. Viņai bija mazā sieviešu mugursomiņa – ar iespēju no aizmugures to rāvējslēdzēju atvērt, un visi tie dokumenti tur bija iekšā. Apkārt bija daudz cilvēku, kuri varēja kaut ko redzēt, līdz ar to paziņot. Šajā reizē tā nenotika,” stāsta cietušās vīrs Vitolds.

Garnadži paņēma arī sievietes bezkontakta kredītkarti, ar kuru pēc tam devās pilsētā tērēties. Tādā veidā ģimenei tika nozagti vēl 100 eiro.

“Ir iepircies vairākos “Narvesen” veikalos, mērķtiecīgi vairākas reizes pēc kārtas. Pēdējā reizē, kad tika pamanīts, ka karte nav, tā tika nobloķēta, līdz ar to viņam vairs neizdevās par to samaksāt,” bilst Vitolds.

Vīrietis stāsta, ka viss nepatīkamākais šajā zādzībā ir tieši pases piesavināšanās. Viņa sievai būs lielas problēmas atgūt personu apliecinošos dokumentus, tāpēc pēc palīdzības viņi dosies arī uz Ukrainas vēstniecību.

Cietušās vīrs vēlas atgādināt iedzīvotājiem par zādzībām Rīgas centrā, īpaši vietās, kur pulcējas daudz ļaudis. Tā ir lieliska vieta garnadžiem izmantot burzmu, lai nemanāmi pastrādātu noziegumu.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm