tv3.lv

Aplaupīja un pielietoja fizisku spēku: par vardarbīgu noziegumu Āgenskalnā aizturēti divi cilvēki

23. janvārī Valsts policijā tika saņemts iesniegums par izdarītu laupīšanu un miesas bojājumu nodarīšanu. Veicot aktīvu izmeklēšanu, likumsargi noskaidroja un aizturēja abas vainīgās personas, kā arī piemēroja drošības līdzekli, informē Valsts policija. 

1. februārī 12:14

Janvāra mēneša izskaņā, 23. janvārī, Rīgā, Āgenskalna mikrorajonā kādā mājas kāpņu telpā 1980. gadā dzimusi sieviete un 1971. gadā dzimis vīrietis ieradās pie minētās sievietes bijušā drauga dzīvesvietā un, pielietojot pret viņu fizisku spēku, nolaupīja zelta ķēdīti.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Veicot aktīvu izmeklēšanas darbu, Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Rīgas Zemgales iecirkņa darbinieki nākamajā dienā, 24. janvārī, aizturēja abas, iespējamās, vainīgās personas. Aizvadītajā trešdienā, 26. janvārī, abām personām tiesa piemēroja drošības līdzekli – policijas uzraudzība.

Saistībā ar notikušo tika uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 176. panta pirmās daļas, proti, par svešas kustamas mantas nolaupīšanu, ja tā saistīta ar vardarbību vai vardarbības piedraudējumu (laupīšana). Par šāda nozieguma izdarīšanu soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz pieciem gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar probācijas uzraudzību, vai ar sabiedrisko darbu, vai ar naudas sodu, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas.

Valsts policija atgādina, ka neviena persona netiek uzskatīta par vainīgu, kamēr tās vaina noziedzīga nodarījuma izdarīšanā netiek pierādīta likumā noteiktajā kārtībā.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm