tv3.lv

Apšaude Pārdaugavā: gaišā dienas laikā pie lielveikala izceļas bruņots konflikts

Lielveikala apmeklētāji un apkalpojošais personāls, kas pēcpusdienā bija tirdzniecības centrā vai tā tuvumā, noteikti dzirdēja šāviena trokšņus un skaļus kliedzienus, kas nāca no stāvlaukuma. Tur notiekošais atgādināja deviņdesmito gadu sadursmes, kādas mēdza rīkot rūdīti bandīti. Proti, turpat blakus esošajā pašapkalpošanās automazgātuvē iebrauca melns “BMW”, kuru vadīja kāds apmēram 30 gadus vecs vīrietis. Aculiecinieki stāsta, ka viņš nemaz nepaspēja noskalot spēkratu, kad pie nojumēm piebrauca kāds ”Mercedess” un no tā izkāpa divi vīrieši ar pistolēm rokās.

Pārdevējs Asadbeks bija viens no tiem, kas notiekošo redzēja no paša sākumā līdz beigām.

“Sākās kliegšana, tur kur šobrīd stāv tā melnā mašīna. Mēs izgājām ārā, lai paskatītos, kas atgadījies. Pēc tam viņi viens otru sāka sist. Man liekas, ka divi cilvēki uzbruka vienam. Pēc tam viņš nevarēja tikt galā ar viņiem un sāka šaut. Iespējams, šāva ”BMW” īpašnieks, tāpēc, ka vīrieši divatā sāka viņu sist. No abām pusēm. Pēc tam viņam beidzās lodes. Pēc tam no otras mašīnas, kura stāvēja pie automazgātuves, kāds izvilka pistoli un sāka šaut pa ”BMW” īpašnieku,” stāsta Asadbeks.

Ja Asadbeks un citi veikala darbinieki trilleri vēroja pa gabalu, tad viens no lieciniekiem neveiksmīgas sakritības dēļ atradās tieši bruņotā konflikta epicentrā. Tas bija Arvis.

“Viss notika ļoti zibenīgi, tie, kas bija uzbrucēji, laikam bija pārsteigti, ka arī tai otrai pusei ir ierocis. Viņi tā kā, nezinu, vai motivēti, vai saprotami devās uz tirdzniecības centra pusi, kur ir vairāk cilvēku, vai kas. Tajā mirklī es sapratu, ka tas viss aizvirzījies nedaudz tālāk no manis. Pabraucu malā no tā visa,” atklāj Arvis.

Aculiecinieki ziņo, ka cietušais ”BMW” īpašnieks pakaļ uzbrucējiem uz veikalu neskrēja. Viņš steidzās pie savas mašīnas, taču brīdi vēlāk uzbrucēji pieskrēja pie sava ”Mercedess” un aiztraucās nezināmā virzienā. Cietušajam esot bijusi brūce kaklā, un tā asiņojusi.

“Tā bija šauta brūce, jā. Kaut kur kakla, ausu rajonā. Asinis bija diezgan. Varbūt ne tik traģisks kā Holivudas filmās rāda, uzreiz pieci litri un tā, bet bija ievērojami, jā,” atminas Arvis.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Savukārt Asadbeks stāsta: “Es redzēju, ka viņš tur sēdēja un turēja kaklu. Mēs tur negājām, vērojām no malas. Mēs visi bijām šokā. Tā ir sabiedriska vieta. Jā, sākumā ”ātrie” atbrauca, pēc tam arī policija.

Protams, ka uz šādu izsaukumu notikuma vietā ieradās kupls operatīvu dienestu skaits, arī kriminālpolicijas izmeklētāji. Zināms, ka pēc ātras palīdzības mediķu apskates cietušais vīrietis no hospitalizācijas atteicās. Šobrīd likumsargu komentārs ir lakonisks, proti, uzbrucēju identitāte vēl tiek skaidrota, arī nozieguma motīvs un citi apstākļi nav zināmi. Policijas rīcībā esošā informācija liecina, ka uzbrucēji bijuši divi un šauts ar diviem, iespējams, pneimatiskajiem ieročiem. Valsts policija pārbauda vairākas nozieguma versijas, tostarp, ka uzbrukums, iespējams, izdarīts personīgu motīvu dēļ.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm