tv3.lv

Apšaude Pārdaugavā: policija aiztur divus vīriešus un atrod, visticamāk, prāvus narkotiku krājumus

Valsts policija aizdomās par šaudīšanos Mūkusalas ielas automazgātavā aizturējusi divus iepriekš nesodītus vīriešus un pie viņiem atradusi, visticamāk, prāvus narkotiku krājumus.

2021. gada 12. februārī 14:31

VP informēja, ka ceturtdien ap plkst.14.50 Valsts policija saņēma informāciju par to, ka Mūkusalas ielas automazgātavā ir sašauts vīrietis. Notikuma vietā ieradās policisti, kā arī mediķi, kas cietušajam uz vietas sniedza medicīnisko palīdzību. Ņemot vērā, ka ievainojumi nebija smagi, cietušais vīrietis no hospitalizācijas atteicās.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Policija noskaidroja, ka noziegums izdarīts brīdī, kad cietušais vīrietis mazgājis savu automašīnu. Tobrīd notikuma vietā ar mašīnu “Mercedes-Benz” piebraukuši divi vīrieši, kuri izkāpuši no spēkrata, un ar diviem ieročiem viņu sašāvuši, pēc kā aizbrukuši prom.

Uzbrucēju automašīna “Mercedes-Benz” un automašīnas īpašnieks nekavējoties tika izsludināts meklēšanā. Veicot operatīvos pasākumus, tika noskaidrots, ka personas ar meklēšanā izsludināto spēkratu pārvietojas pa Purvciema mikrorajonu.

Ceturtdienas vakarā policija Vaidavas ielā veica aizturēšanas operāciju. Apturētajā automašīnā atradās abi par šaušanu aizdomās turētie vīrieši, kā arī vēl divas personas.

Aizdomās turētie ir dzimuši 2000. un 2002. gadā un iepriekš nav sodīti.

Pārbaudot automašīnu “Mercedes-Benz”, aizturēto personīgās mantas un veicot kratīšanu dzīvesvietā, tika atsavināti aptuveni 200 grami dažādu narkotisko vielu. Šīm vielām nozīmēta ekspertīze, taču, visticamāk, izņemto vielu vidū ir marihuāna, MDMA un LSD.

Tāpat atsavināti abi uzbrukumā izmantotie nereģistrētie pneimatiskie ieroči un vienas gāzes pistole.

Valsts policijas iegūtā informācija liecina, ka uzbrukuma motīvs bijis personisks konflikts. Cietušais ar vienu no aizturētajiem iepriekš bija pazīstams, taču ilgstoši nebija ticies. Starp abiem jaunajiem vīriešiem interneta vidē bija izcēlies konflikts, pēc kā abi nolēmuši tikties pie automazgātavas. Otrs uzbrucējs atbraucis līdzi, un viņš cietušo nepazina.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Policijā sākts kriminālprocess par huligānismu. Tāpat personām būs jāatbild par pneimatisko ieroču nereģistrēšanu un, ja ekspertīzē apstiprināsies, ka izņemtās vielas ir narkotikas, arī par narkotisko vielu glabāšanu. Aizturētās personas patlaban atrodas izolatorā.

Vairāk par tematu – raidījuma “Degpunktā” sižetā

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm