tv3.lv

“Ar nazi tieši sirdī.” Kaimiņi stāsta par baiso slepkavību Ķengaragā

Pagājušajā nedēļā “Degpunktā” vēstīja par baisu slepkavību Ķengaragā, kur aukstasinīgi tika nogalināts 83 gadus vecs vīrietis, un slepkava, pēc policistu rīcībā esošās informācijas, bija bojāgājušā dēls. Kaimiņi, kuri bijuši labi pazīstami ar nelaiķi, atklāja nozieguma detaļas.

83 gadus vecais kungs ilgstoši dzīvoja vienā no daudzstāvu namiem Ķengaragā, Salaspils ielā, un, pēc kaimiņu sacītā, dzīvokli dalīja ar savu 56 gadus veco dēlu. Liktenīgās dienas pievakarē apkārtējie nekādus dīvainus trokšņus vai ko citu, kas liecinātu par konfliktu, savos dzīvokļos nedzirdēja.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Par ko nelāgu kļuva zināms tikai pēc pulksten astoņiem, kad pie kāpņutelpas piebrauca operatīvo dienestu brigādes, mediķi, bet vēlāk – apbedīšanas biroja darbinieki.

“Un kriminālpolicijas darbinieki un policija, ”ātrie”, katafalks, es biju šokā. Domāju, kas tāds pie mums notiek! Ar nazi taisni sirdī. Sākumā piekāva, pēc tam tieši… Es nevaru runāt, nevaru. Mēs visi viņu te redzējām, katru dienu pastaigājās ar savu mazo suni. Parasti es no rīta dzeru kafiju, skatos pa logu, redzu viņu. Visu laiku no rītiem sēdēja pie smilšu kastes, smēķēja. Tad pēkšņi viņa nav. Vakar vēl bija, vēl runājām, bet te pēkšņi nav. Kā tā, kā tā var? Lai cik stipri nebūtu piedzēries, sist vecu vīru. Viņu pat sist nevajadzēja, tāds tieviņš bija, 83 gadi,” norāda kaimiņiene.

Kā oficiāli apstiprinājuši Valsts policijas pārstāvji, aizdomās turamais īsi pēc nozieguma paveikšanas tika aizturēts turpat dzīvoklī. Viņš iepriekš nebija nonācis likumsargu redzeslokā un nebija saukts pie kriminālatbildības. Asiņainā konflikta cēloņi, pēc kaimiņu sacītā, meklējami dēla kondīcijā, vīriešu starpā izcēlās konflikts, bet alkohols šajā situācijā kļuva par ietekmējošo faktoru. Aizdomās turamajam esot bijusi atkarība no alkohola, un jau iepriekš viņš bija redzēts agresīvs.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm