Asiņaini notikumi Sarkandaugavā: Jauniete sadur dzīvokļa saimnieci, pēcāk basām kājām staigā pa ielām

Sestdien, 9. novembrī, dažas minūtes pēc plkst. 8.00 Ziemeļu pārvaldes policistu palīdzību lūdzis kāds anonīms zvanītājs, kurš ziņojis, ka Sarkandaugavā staigā neadekvāta jauniete bez apaviem, sarkanā T kreklā un treniņbiksēs.

2019. gada 11. novembrī 21:02

Ierodoties notikuma vietā, policisti sastapuši aprakstam minētu sievieti. Policisti uzrunājuši sievieti, taču viņa izrāvusies no policista tvēriena un skriešus metusies prom. Cenšoties aizlaisties, viņa pat mēģinājusi iekļūt kāda nejauša garām braucēja automobilī, bet drīz vien tomēr notverta.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Ņemot vērā, ka jaunā sieviete acīmredzami neorientējas ne laikā, ne telpā likumsargi uz notikuma vietu izsaukuši mediķus, kuri roku dzelžos saslēgto meiteni aicinājuši uz neatliekamās medicīniskās palīdzības automašīnu. Kamēr mediķi centušies saprast, kas īsti noticis, likumsarga kabatā atskanējis negaidīts telefona zvans.

No operatīvās vadības biroja saņemta informācija, ka minētā persona, iespējams, ir sadūrusi savu vecmāmiņu. Notikumu gaitā gan noskaidrots, ka sadurtā persona nav sievietes vecmāmiņa, bet abas sievietes esot savstarpēji pazīstamas.

Šobrīd notikušā izmeklēšana nodota Valsts policijas Ziemeļu iecirkņa darbiniekiem. Kā atklāj iecirkņa priekšnieks, šobrīd ierosināta lieta par smagu miesas bojājumu nodarīšanu.

Policija informē, ka aizturētā ir 1997. gadā dzimusi jauniete. Vēlāk noskaidrots, ka viņa no sadurtās sievietes īrējusi istabu. Pagaidām neskaidru apstākļu dēļ noticis konflikts, kā rezultātā sieviete sadurta.

Šobrīd turpinās izmeklēšana, nozīmētas vairākas ekspertīzes. Ja likumsargu aizdomas izrādīsies patiesas, jaunā sieviete stāsies tiesas priekšā un viņai, visticamāk, tiks piespriesta piespiedu ārstēšanās.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Plašāk skatieties raidījuma “Degpunktā” sižetā!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm