Atriebās par personisku aizvainojumu? Kāds nelabvēlis Jūrmalā sadauza vīrieša auto stiklu

Nepatīkams pārsteigums kādu jūrmalnieku piemeklēja nedēļas sākumā, kad viņa pie mājas novietotā spēkrata vējstiklā parādījās vairākas plaisas un caurumi. Nelabvēļi bija devušies atriebties “BMW” īpašniekam personiska aizvainojuma dēļ.

Naktī uz pirmdienu kāds nelabvēlis, bruņojies ar kaut ko līdzīgu metāla stienim, devās uz Nometņu ielu Kauguros. Nelūgtajam ciemiņam adresē bija konkrēts, visticamāk, iepriekš rūpīgi izplānots mērķis. Piegājis pie Anrija “BMW” spēkrata, svešinieks pacēla līdzi paņemto priekšmetu un sāka “darboties”. Ir sadauzīts auto priekšējais stikls, un pēc kaimiņu kameras fiksētā video nav iespējams noteikt vainīgo.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Policistiem ir nodots iesniegums un uzsākts kriminālprocess par svešas mantas tīšu bojāšanu. Izrādās, Anrijam ir nojauta, kurš no Kauguru iedzīvotājiem ir atbildīgs par automašīnas apskādēšanu. Viņš atzīst, ka ir izveidojies konflikts ar vairākām personām un auto stiklu dauzīšana, viņaprāt, izpaužas kā “brīdinājums”.

Anrijam pieder pludmales kafejnīca, kas dažiem iedzīvotājiem šķiet traucējoša vairākos veidos. Iespējams, neapmierinātie cilvēki ķērušies pie drastiskām metodēm, lai padzītu traucēkli.

Ja kāds naktī uz pirmdienu ir redzējis aizdomīgas darbības Nometņu ielā, vai ir pieejami apkaimes video novērošanas kameru ieraksti, viņš ir aicināts policijai pa tālruņa numuru 110.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm