tv3.lv

“Atstāja mašīnu vaļā…atslēgas – aizdedzē!” Garnadzis nozog “BMW X5”

Policistiem Ķenggaragā nepilnas stundas laikā izdevies atrast kādu nozagtu “BMW X5”.

2019. gada 4. oktobrī 21:13

Ceturtdien, 3.oktobrī, ap plkst.21.00 galvaspilsētas policistu rācijās atskanējusi ziņa par to, ka Ķengaragā tik tikko nozagts kāds pelēks apvidus auto “BMW X5”. Lai arī šādas ziņas dzirdamas ik dienas, patruļas piefiksējušas dzirdēto un neilgi pirms plkst.22.00 viena no Rīgas pašvaldības policijas ekipāžām savā ceļā pamanījusi kādu aprakstam līdzīgu auto, kas strauji nogriezies lielveikala stāvvietā.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Notikuma vietā sastaptais vīrietis noliedzis, ka būtu vadījis automašīnu. Vīrietis teicis, ka lietojis alkoholu un nemaz nedrīkst sēsties pie stūres, tāpat viņš norādījis, ka nepazīst automašīnas vadītāju.

To, ka šis stāsts nav gluži patiess, drīz atklājuši kolēģi no Valsts policijas, kuri, uzzinot par zādzību, jau bija piestājuši nozieguma vietā un aplūkojuši videonovērošanas kameru ierakstus, kuros bija redzams kā tad tiek nozagts “BMW”.

Pēc šādiem atklājumiem pie “BMW” sastaptais vīrs nonācis aiz restēm un nogādāts tuvējā policijas iecirknī, bet notikuma vietā ieradušies kriminālistikas eksperti un izmeklētāji. Ķengaraga iecirkņa Kriminālpolicijas priekšniece Inga Meikšāne mums raidījumam “Degpunktā” atklāj, ka pati zādzība notikusi visai neparastos apstākļos.

“Cilvēks apstājās pie tirgus kārtot savas darīšanas, atstāja mašīnu vaļā un iedarbinātu, un atslēgas, protams, aizdedzē. Garām gāja cilvēks, jau aizturēts un bijis policijas redzeslokā par analoģiskiem noziegumiem. Iespējams, apstākļu sakritības dēļ pēkšņi viņš izdomāja, ka var pārvietoties ar transportlīdzekli,” saka Meikšāne.

Šobrīd policistu aizturētais auto zaglis jau atzinies izdarītajā un apgalvo, ka nožēlo šo lēmumu. Tas gan nemaina faktu, ka vīrietim draud līdz pat pieciem gadiem ilgs cietumsods.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm