tv3.lv

Auces novadā par mēģinājumu noslepkavot ar cirvi aizturēts piecas reizes tiesāts vīrietis

Pagājušās nedēļas nogalē Auces novadā par slepkavības mēģinājumu, nodarot miesas bojājumus ar cirvi, aizturēts piecas reizes tiesāts vīrietis, informē Valsts policijas Zemgales reģiona pārvalde. 

2019. gada 13. martā 14:38

Piektdien, 8. martā, ap plkst. 23.00, policija saņēma informāciju, ka vienā no privātmājām Auces novadā ar cirvi nodarīti miesas bojājumi 1963. gadā dzimušajam vīrietim, kurš tika nogādāts slimnīcā.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Policijas darbinieki nekavējoties uzsāka izmeklēšanu un notikuma vietā aizturēja aizdomās turēto personu – 1987. gadā dzimušu vīrieti. Tika noskaidrots, ka kopīgas alkohola lietošanas laikā starp vairākām personām bija izcēlies strīds, kura laikā aizdomās turētais vīrietis uzbrucis ar cirvi mājas saimniekam.

Aizturētais vīrietis ir jau piecas reizes tiesāts par citu noziedzīgu nodarījumu izdarīšanu. Par slepkavības mēģinājumu policijā ir uzsākts kriminālprocess.

Tiesa vīrietim piemēroja drošības līdzekli – apcietinājumu. Izmeklēšanas laikā tiks pārbaudīta vīrieša saistība arī ar citiem noziedzīgiem nodarījumiem.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm