Aukstasinīga slepkavība Kangaros – jaunietis nodur paziņu un aizdedzina auto, lai maskētu pēdas

Kāds 21 gadu vecs vīrietis Kangaros paveica aukstasinīgu slepkavību, pēc kuras centās noslēpt nozieguma pēdas. Viņš nodūra savu paziņu līdz nāvei, nozaga bojāgājušā automašīnu un aizbēga uz Rīgu. Tur, sameklējot klusu nostūri, slepkava aizdedzināja spēkratu un centās bēgt, nenojaušot, ka viņa darbības pamanīja treilerī dzīvojošā ģimene.

2019. gada 13. augustā 21:26

Juglā, starp Pakalniešu ielu un Ķīšezera krastiem, slejas meža masīvs, kas labi noder, ja kāds vēlētos izvairīties no svešām acīm. Cilvēki šeit iegriežas reti un tikai tad, ja nepieciešams caurstaigāt kādu taciņu. Netālu no ezera, asfaltētā placī, kāda ģimene un viņu draugi treilerī ierīkojuši sev vasaras mitekli. Kopiena netraucēti dzīvojās, līdz kādu vakaru mieru iztraucēja biedējoši trokšņi turpat netālu.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Inita, kura dzīvo blakus notikuma vietai un pārējie, izskrēja placī un steigušus centās sazvanīt operatīvos dienestus. Liesmu apņemtās automašīnas tuvumā bija jaušama cilvēku klātbūtne, bet seju nevienam redzēt nevarēja.

Ugunsgrēks tika nodzēsts, un policija, kādu brīdi pakavējusies, aizbrauca. Vēlāk iecirknī atklāts patiesais dedzināšanas iemesls, kas izrādījās visai sarežģīts. Inita stāsta pilno versiju uzzināja nākamajā dienā, kad notikuma vietā atkal ieradās likumsargi. Šoreiz viņiem līdzi bija arī sagandētās automašīnas īpašniece. Sieviete meklēja dēlu, kuram spēkrats tika aizdots iepriekšējā dienā.

Automašīna patiešām bija atsavināta īpašnieces dēlam, bet pārdesmit kilometrus tālāk, Kangaru lielajos kalnos Ropažu novadā. Ļaundaris tur, pastaigājoties kopā ar divdesmit trīs gadus veco vīrieti, uzbruka viņam ar nazi. Pēc vairākiem dūrieniem sirds apvidū upuris mira. Uzbrucējs iemeta līķi tuvējā grāvī un to aizdedzināja. Pēc tam, iesēdies bojāgājušā paziņas automašīnā, devās uz Rīgu, kur piestāja Initas pagalmā. Lai slēptu nozieguma pēdas, spēkrats tika sadedzināts. Inita stāsta, ka no attāluma redzēja slepkavas aprises.

Policija aizdomās turamo atrada un aizturēja. Pret divdesmit vienu gadu veco vīrieti uzsākts kriminālprocess par slepkavību, ja tā saistīta ar līķa apgānīšanu. Vardarbības motīvi gan pagaidām nav noskaidroti.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm