tv3.lv

Autoserviss Rīgā ievieš “papildu biznesu” – uzpērk un tirgo zagtas detaļas

Lai arī zināms, ka autoservisi ir ļoti ienesīga biznesa niša un tajos nereti par pakalpojumu netiek izsisti čeki, kāda servisa saimniekiem Rīgā, Zolitūdē, ar dzīvi beznodokļu zonā nebija gana, un viņi sāka nodarboties ar zagtu detaļu uzpirkšanu un tirdzniecību. 

2017. gada 22. maijā 22:22

Maija sākumā policija paziņoja par kratīšanu kādā autoservisā Zolitūdē, kur it kā atrastas zagtas automašīnu detaļas. Policisti plašāk savas operācijas darbības nekomentē, vien paziņots, ka atrasti automašīnu “BMW” atpakaļskata spoguļi – kopskaitā 700, 20 automašīnu “Volvo” priekšējie lukturi, spēkratu dzinēji, virsbūvju detaļas un citas rezerves daļas, kas šobrīd tiekot identificētas. Arī servisā par notikušo likumsargu ielaušanos runātājus grūti atrast. Tomēr vienu no darbiniekiem izdodas iztaujāt plašāk. Viņš noliedz, ka darba devējs nodarbotos ar netīrām lietām un saka, ka policistus uzsūtījuši konkurenti.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Policisti ilgstoši dežurējuši gar servisu un pētījuši darbinieku paradumus, taču pašlaik drīzāk aizdomām būtu jākrīt uz bezpajumtniekiem un narkomāniem, kas teritoriju izmanto zagtu lietu nobēdzināšanai, domā teritorijas darbinieki.

Darbinieks gan aizmirst piebilst, ka servisā policisti atraduši arī automašīnu “BMW 330” un “BMW X5”. Trešās sērijas “BMW” nozagts martā un vel nebija izjaukts, bet “BMW X5” aizdzīts krietni agrāk un gandrīz pārvērsts lūžņu kaudzē, tāpēc tiek vēl identificēts pēc šasijas numuriem. Šobrīd aizdomās par zagto automašīnu un zagto rezerves daļu tirdzniecību tiek turētas divas personas – 29 gadus vecs vīrietis un 44 gadus veca sieviete. Abi iepriekš policijas redzeslokā nav nonākuši.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm