Ballīte Inčukalna pusē beidzas ar šokējošu noziegumu; policists uz balkona atrod mirušu vīrieti

Inčukalna pagasta Gaujas ciematā kādā nesen izremontētajā dzīvoklī tikai pirms pāris nedēļām ievākušies divi jaunieši.

2017. gada 27. novembrī 20:41

Vietējie saka, – reiz jau bijusi “sālsmaizes ballīte”, taču daudz klusāka nekā pagājušās piektdienas pasēdēšana, kas beigusies ar vairākām policijas vizītēm, neatliekamo medicīnisko palīdzību un notikumu, kas nu šokējis visus apkārtējos. Ar vairāk nekā desmit naža dūrieniem nogalināts kāds ciemiņš.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Visticamāk, šā policistu maiņa piektdien, 24. novembrī, pieredzēto neaizmirsīs nekad. Viss sācies ar kādu pavisam nevainīgu izsaukumu uz vienu no daudzdzīvokļu namiem Gaujā, kur kaimiņus bija nogurdinājusi nerimstošā kaimiņu uzdzīve, mūzika un ķildas.

Lai arī bija skaidri redzams, ka gan namatēvs, gan viņa viesi ir pamatīgi iereibuši, vīri pieņēmuši, ka šoreiz ar pārrunām būs gana. Taču velti. Dažas stundas vēlāk šī pati policijas ekipāža saņēmusi vēl vienu izsaukumu, – šoreiz pa ballētāju dzīvokļa logiem jau lidojušas mēbeles. Policisti ieslēguši sirēnas un jau mirkli vēlāk piestājuši Gaujaslīču ielā.

Policisti devušies augšup, kur vēlreiz sastapušies ar to pašu jaunieti, kā arī viņa pudeles brāli. Lai arī abi centušies izturēties mierīgi, policisti nojautuši, ka šeit kaut kas nav tīrs.

Policists uz dzīvokļa balkona atraduši līķi.

Šajā gadījumā, lai izvairītos no negribētas pretreakcijas, pats galvenais policistam bijis saglabāt mieru. Lai arī var nojaust, ka adrenalīna šādā situācijā netrūkst, inspektors mierīgi atgriezies priekšnamā un vēl mirkli nogaidījis, līdz izdevies saskatīties ar pārinieku.

Pēc aizturēšanas notikuma vietā ieradušies neatliekamās medicīniskās palīdzības mediķi, kā arī kolēģi no Valsts policijas. Diemžēl palīdzēt uz balkona gulošajam vairs nebija klātesošo spēkos, un mediķi konstatējuši vīrieša nāvi, savukārt abi miteklī sastaptie nodoti kriminālpolicistu rokās. Šobrīd ierosināta lieta par slepkavību un noris izmeklēšana, kuras laikā tiks noskaidroti visi nežēlīgā nozieguma apstākļi, kā arī tiks skaidrots, kurš tad patiesībā vainojams notikušajā.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm