Bēgot no policijas pēc veikala apzagšanas, noziedznieki izraisa avāriju

Rīgā makšķerēšanas piederumu veikala apzadzēji bēgšanas laikā izraisījuši sadursmi ar policijas auto, informēja Valsts policijā.

23. maijā 16:19

Naktī uz 20.maiju likumsargi saņēma informāciju, ka trīs personas, kas jau iepriekš nonākušas policijas redzeslokā, gatavojas apzagt makšķerēšanas piederumu veikalu Pārdaugavā. Pārbaudot saņemto informāciju, policisti konstatēja, ka ir uzlauztas veikala metāla durvis, kas ved uz noliktavu. Vēlāk izrādījās, ka no noliktavas bija nozagtas preces un divi datori apmēram 3000 eiro vērtībā.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Zagļi šīs mantas bija sakrāmējuši savā automašīnā un ar to devās prom. Likumsargi pārtvēra viņu automašīnu, bet noziedznieki nepakļāvās policistu prasībām un neapturēja automašīnu, kā arī izraisīja sadursmi ar policijas automašīnu. Pēc sadursmes policisti viņus aizturēja. Negadījumā neviena persona necieta.

Pārmeklējot personas, pie viena no pasažieriem likumsargi atrada baltu pulverveida vielu, kurai nozīmēta ekspertīze. Visi aizturētie jau iepriekš sodīti par mantiskiem noziegumiem.

Policijā sākts kriminālprocess par zādzību, ja tā izdarīta, iekļūstot telpā. Tāpat ir sākts administratīvais process saistībā ar ceļu satiksmes negadījumu. Diviem aizturētajiem vīriešiem ir piemērots drošības līdzeklis apcietinājums, bet vienam – ar brīvības atņemšanu nesaistīts drošības līdzeklis.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm