tv3.lv

Bezzubova slepkavība: policija aizturējusi un apcietinājusi vairākas personas

2021. gada 23. aprīlī 19:55

Kriminālprocesā saistībā ar pagājušajā trešdienā, 14. aprīlī, Rīgā, Purvciemā, notikušo slepkavību, kuras laikā ar šaujamieroci tika nogalināts futbola aģents Romāns Bezzubovs, jau šobrīd ir veikts apjomīgs darbs un savākts pietiekami daudz pierādījumu, kas stiprina pozitīvu virzību lietas izmeklēšanā – saistībā ar notikušo noziedzīgo nodarījumu patlaban ir aizturētas un apcietinātas vairākas personas, informēja Valsts policijā.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Valsts policijā ir izveidota liela, profesionāla izmeklēšanas grupa, apvienojot pieredzējušākos un labākos policijas izmeklētājus, operatīvos darbiniekus un ekspertus. Tāpat kriminālprocesa izmeklēšana notiek ciešā sadarbībā ar prokuratūru.

Desmit dienu laikā, nepārtraukti strādājot, Valsts policijas izmeklētajā kriminālprocesā nopratināti 46 liecinieki, kā arī aptaujātas vairāk nekā 200 personas. Ir veikta 21 kratīšana vairākās Latvijas adresēs un objektos. Tāpat vairākiem objektiem ir nozīmētas 19 kompleksas ekspertīzes, kā arī iegūts ļoti liels apjoms videoierakstu, tostarp arī no videoreģistratoriem, kuri tiek rūpīgi pārbaudīti un analizēti.

Saistībā ar notikušo noziedzīgo nodarījumu šobrīd ir aizturētas un apcietinātas vairākas personas. Tajā pat laikā turpinās darbs, lai noskaidrotu visas iespējamās iesaistītās personas minētā nozieguma pastrādāšanā.

Kriminālprocesa izmeklēšanas laikā Valsts policija sadarbojas un veic informācijas apmaiņu ar Krievijas un Baltkrievijas tiesībsargājošām iestādēm, kā arī Eiropolu.

Valsts policija pateicas iedzīvotājiem, kuri ir dalījušies ar viņu rīcībā esošo informāciju, tādējādi palīdzot virzīties izmeklēšanai. Tāpat Valsts policija aicina ikvienu iedzīvotāju, kura rīcībā ir informācija, kas varētu noderēt šis lietas izmeklēšanā, sazināties ar Valsts policiju, rakstot uz e-pastu vai zvanot: [email protected], 67075257.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Kriminālprocesā turpinās aktīva izmeklēšana, tādēļ šobrīd izmeklēšanas interesēs plašākus komentārus Valsts policija nesniedz.

Lasi vēl:

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm