Bijusī uzņēmuma apkopēja kopā ar “pārinieku” apzog biroju

Stopiņu novadā kāda sieviete nolēma apzagt savu bijušo darbavietu. Tā kā viņai vienai nesamais varētu izrādīties par smagu, par līdzdalībnieku tika pieaicinās zaglis ar vairāku gadu pieredzi īpašumu “aptīrīšanā”. Beigu beigās tas gan nepaglāba ne vienu, ne otru no nepatikšanām.

2017. gada 21. decembrī 22:03

Draudzīgi rokās sadevies pārītis iemūžināts dodoties aptīrīt kāda biroja telpas Granīta ielā. Tobrīd neviens no viņiem pat nenojauta, ka pēc nedēļas par zādzības izdarīšanu abiem nāksies atbildēt. Paņemto mantu īpašnieks nebija gatavs samierināties ar zaudējumu un vērsās policijā. Zādzības rezultātā tika “aiznesta” datoru sistēma un mobilais telefons, kuru kopējā vērtība ir 4000 eiro.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Pateicoties video ierakstiem, kuros skaidri saskatāma sievietes seja, apzagtās kompānijas darbinieki atpazina vaininieci. Sieviete agrāk uzņēmumā strādāja par apkopēju un pirms pusgada tika atlaista. Otrs nozieguma līdzdalībnieks ir viņas civilvīrs, kuram ir diezgan raiba kriminālā pagātne.

Izrādās, ka vīrietis jau bija izsludināts meklēšanā par kādu citu zādzību. Viņš šobrīd atrodas apcietinājumā, turpretim sieviete sadarbojās ar izmeklētājiem, atzina savu vainu un viņai piemērots drošības līdzeklis, kas nav saistīts ar apcietinājumu.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm