“BMW” īpašnieki var uzelpot? Zagļu jaunais “iekāres objekts” ir “Volvo” automašīnas

“BMW” automašīnu īpašnieki pēdējā laikā var elpot nedaudz brīvāk jeb tik dikti neuztraukties par savu auto drošību, jo spēkratu apzadzējiem parādījušās citas prioritātes, daudz ienesīgākas par “BMW” spoguļiem.

2019. gada 16. augustā 21:36

“Degpunktā” jau vairākkārt vēstīts par pēdējā laika izplatītāko zādzības veidu – automašīnu apzagšanu, un numur viens šajā topā vairs nav ne “BMW”, ne “Mercedes”, ne “Audi”, bet gan “Volvo” spēkrati. Tiek zagti gan spoguļi, gan motora pārsega restes, bet galvenais garnadžu mērķis ir priekšējie lukturi, kas jauni maksā vairākus simtus eiro gabalā.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Pavisam vecus “Volvo” modeļus gan zagļi īpaši neaiztiek. Kritiskā masa ir 2014., 2015. gada automašīnas, kurās viss ir būvēts tā, lai īpašniekam būtu ērti, piemēram, nomainīt izdegušu spuldzīti.

Protams, vislabāk nodrošināties pret zaudējumiem ir mašīnu apdrošināt, taču dzīvot ar domu, ka reizi mēnesī var nākties braukt uz servisu un gada beigās maksāt astronomiskas summas par jaunu KASKO polisi, arī nav diez ko patīkami. Kā būt, nesaprot arī cietušie.

Runājot par lukturu marķēšanu, tas, protams, var būt noderīgi, taču tikai atsevišķos gadījumos, kad zaglis ir pie skaidras apziņas. Pārsvarā gan tas tā nav.

Un tieši gadījumos, kad zaglis, piemēram, izmet lukturus kaut kur krūmos, marķējums var noderēt vislabāk, jo pēc tā var atrast īsto īpašnieku.

Vairāk par tematu – raidījuma “Degpunktā” sižetā

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm