Daugavpilieši atklāj, ka dzirdējuši pasūtījuma slepkavas raidītos šāvienus, tomēr par to skaitu vienprātības nav

24. janvārī 21:00

22. janvāra vakarā Daugavpilī no Piekrastes ielas ar šautām brūcēm slimnīcā tika ievests kāds vīrietis, kurš vēlāk no gūtajiem ievainojumiem mira. Pret upuri tika vērsts mērķtiecīgs un labi izplānots uzbrukums, par kuru Daugavpils Jaunforštadtes rajona iedzīvotāji šodien runā atturīgi.

Šāvienu skaits, kurus tuvumā esošie iedzīvotāji dzirdēja, ir dažāds. No viena līdz pat sešiem. “Lexus” vadītājs uzbrucēju krustugunīs nonāca samērā klusā vietā – starp garāžām un daudzdzīvokļu namiem.

“Es jau devos gulēt ap plkst. 23. Es dzīvoju šīs puses istabā, otrajā stāvā. Man likās, ka uzsprāga riepa. Viens, divi, trīs, četri, un pēc tam it kā ieslēdzās mašīnas signalizācija,” stāsta Daugavpils iedzīvotāja.

“Pēc tam atskanēja mašīnas singāltaure. Viss. Pēc tam te sabrauca. Domājām, ka sprāga petarde. Pēc tam paskatījāmies pa logu un redzējām, ka divas mašīnas ir saskrējušās. Tas arī viss. Ieradās policija un neatliekamā medicīniskā palīdzība. Vairāk neko neredzējām,” stāsta Piekrastes ielas iedzīvotāja Anna.

Uzbrucēji, iespējams, bijuši divi, šaujamieroču vismaz tikpat vai vairāk, domā vietējie. Upuris ir 1980. gadā dzimušais Igors Bogdanovičs – noziedzīgās pasaules autoritāte ar iesauku “Bogdaša”, kurš, iespējams, ir saistīts ar 2008. gada slepkavību pie Daugavpils kluba “Taller”. Tā ziņo portāls Kompromat.lv

“Mana māte pārdzīvoja, ka jebkurā gadījumā, lai ar ko nodarbotos cilvēks, viņš ir un paliek cilvēks. Vēl jo vairāk šādos brīžos mums ir jājūt līdzi citiem, neatkarīgi no tā, ko kāds ir izdarījis. Katram ir jādod iespēja. Es domāju, ka jebkura nāve – tam tā nav jābūt,” uzskata Nikolass.

Vietējie iedzīvotāji dzirdējuši, ka noslepkavotais ir cietuma vadītājs.

Šobrīd Valsts policijā par notikušo ir uzsākts kriminālprocess un notiek izmeklēšana. Likumsargi atturas no plašāku komentāru sniegšanas.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm