Dedzināšana Imantas atpūtas centrā: policija aizturējusi iespējamos ļaundarus

Policija uzgājusi pēdas diviem vīriešiem, kas pagājušā gada martā mērķtiecīgi aizdedzināja ēkas durvis, dūmos iesprostojot astoņus bērnus un kultūras centra darbiniekus. Iestādes audzinātāju un dežuranta pārdomāto rīcību dēļ neviens no cilvēkiem ievainojumus neguva. Ļaundari šobrīd gaida prokuratūras lēmumu par sev piemēroto sodu.

Pirms nepilna gada atpūtas centrā “Imanta” atradās 30 cilvēki, kad ļaundari iesoļoja teritorijā, rokās turot degvielas kannas, un aizdedzināja iestādes plastikāta ārdurvis. Ēkā iesprostotie cilvēki, tajā skaitā astoņi mazi bērni, bija pakļauti lielām briesmām. Audzinātājas evakuēja bērnus, kamēr dežurants Ivars cīnījās ar liesmām.

Neviens ugunsgrēkā ievainojumus neguva. Policija izsludināja vainīgo meklēšanu. Ceturtdien Rīgas Kurzemes policijas iecirkņa darbinieki paziņoja, ka ļaundari beidzot ir aizturēti. Abi dedzinātāji ir 37 gadus veci. Viens no viņiem saistībā ar citiem noziegumiem iecirknī viesojies jau iepriekš, turklāt vairākas reizes. Kriminālprocesa materiāli ir nodoti prokuroram, kurš tos saņēma vien pirms divām dienām.

Par atpūtas centra durvju dedzināšanu un cilvēku dzīvību apdraudēšanu vīrieši var tikt sodīti ar cietumsodu uz laiku līdz desmit gadiem.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm