tv3.lv

Divi ļaundari pie Centrāltirgus “apstrādā” vīrieti – drosmīgs garāmgājējs iesaistās un palīdz policijai

Pavisam nesen, kāds drosmīgs aculiecinieks no divu laupītāju uzbrukuma izglābis apreibušu vīru, kurš nakts laikā klumburējis pa tumšajiem centrāltirgus labirintiem. Vīrietim palīdzējuši arī nejauši notikuma vietai tuvumā piestājuši policisti.

2019. gada 16. oktobrī 21:05

Ap plkst. 1.00 galvaspilsētas pašvaldības policisti devušies glābt kādu pār mēru apreibušu vīru, kurš bija iemidzis uz asfalta, pie viena no centrāltirgus kioskiem iepretim Satiksmes ministrijai. Tā kā pašiem pamodināt guļošo tobrīd neizdevās, policisti par šo atradumu ziņojuši dakteriem un drīz vien kungs jau nonācis uz nestuvēm.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Gaidot, kāds būs mediķu atzinums, par apreibušā veselības stāvokli, lai nolemtu kā rīkoties tālāk, inspektori sēdušies auto, kad negaidīti, pie tā piesteidzies kāds satraukts garāmgājējs.

Šis cilvēks informēja, ka turpat netālu pie Centrāltirgus kioskiem divas personas sit kādu cilvēku. Viens policists nekavējoties uz norādīto vietu un deva pavēli pārtraukt vardarbību, taču tā kā abi sitēji nereaģēja, viņš, pielietojot fizisku spēku aizturēja vienu no personām.

Par laimi, uzbrucēju aizturēšanā iesaistījies arī pats aculiecinieks, kurš, redzot situāciju, neitralizējis otru uzbrucēju, līdz palīgā ieradusies kolēģe. Pieskrienot notikuma vietā policijas darbinieks manīja, ka šis cilvēks mēģina izvilkt kaut ko no gulošā cilvēka kabatām.

“Es vispār to cilvēku nepazīstu. Man ir policijas uzraudzība, es tikai nesen “atbrīvojos”. Es taču nedarīšu neko tādu,” taisnojās apturētais vīrietis.

Ņemot vērā cietušā stāvokli, tika izsaukta ātrā palīdzība un pēc apskates cilvēks tika hospitalizēts. Abi jaunie vīrieši, kuri jau iepriekš nonākuši policijas redzeslokā saistībā ar dažādiem likumpārkāpumiem nakti turpinājuši iecirknī. Ja tiks pierādīts viņu nodoms aplaupīt nejauši sastapto pretimnācēju, abiem ir garantēti vēl daži gadi aiz restēm.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Vairāk par tematu – raidījuma “Degpunktā” sižetā

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm