tv3.lv

Divi laupītāji Rīgas centrā brutāli “apstrādā” jaunu vīrieti, bet garāmgājēji palīgā nesteidz

Pašā galvaspilsētas sirdī laupītāju uzbrukumā cietis kāds jauns vīrietis. Jāteic,  – tobrīd to no malas redzējis ne viens vien, taču palīgā cietušajam neviens tā arī nav sadūšojies iet.

2020. gada 29. decembrī 21:08

Ap plkst. 18.00 pirmdienas vienā no gājēju tuneļiem, kas ved uz Vecrīgu, parādījušies divi acīmredzami aizdomīgi jaunekļi treniņtērpos. Policistu uzmanību piesaistījusi abu aizplīvurotie skati un fakts, ka abi dalījuši vienu cigareti. Un jāteic, ilgi nebija jāgaida, līdz abi atklājuši savus patiesos nodomus. Maskās un kapucēs ģērbtie stāvi ļaužu pilnajā tunelī negaidīti metušies virsū kādam citam, gados jaunam, garāmgājējam.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Lai arī sākumā cietušais pat centies izrādīt pretsparu un meties dūru cīņā ar uzbrucējiem, tikai brīdi vēlāk jau citas kameras atklājušas pavisam citu aina. Cietušais jau gulējis zemē, un abi uzbrucēji to nežēlīgi “apstrādājuši” ar kājām.

Laikā, kamēr ekipāža traukusies uz notikuma vietu, videocentra darbinieki izsekojuši uzbrucēju gaitas un piefiksējuši, ka abi dodas prom ar sabiedrisko transportu. Brīdi vēlāk abi uzbrucēji arī tika aizturēti un uz notikuma vietu tika izsaukta arī Valsts policija, jo, kā izrādījās, abi pastrādājuši laupīšanu, atņemot viedtālruni.

Rezultātā piekautais jauneklis atguvis sev nolaupīto mantu un nogādāts tuvējā slimnīcā papildu pārbaužu veikšanai, savukārt abi uzbrucēji nonākuši Valsts policijas Rīgas Centra iecirknī, kur par notikušo ierosināta lieta. Starp citu, vismaz vienam no aizturētajiem šis nebija pirmais kriminālais “iznāciens”, jo datu pārbaudes laikā noskaidrojies, ka jauneklis par kādu pagātnes veikumu jau izsludināts policijas meklēšanā.

Vairāk par tematu – raidījuma “Degpunktā” sižetā

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm