“Divi slimie satikās! Abi ir izolējami!” Dobeles pusē trokšņojošu kaimiņu “nomierina” ar vairākiem naža dūrieniem

Kāds vīrietis, kurš dzīvo Naudītes ciemā, kādā daudzdzīvokļu ēkā savā miteklī nesen uzsāka remontdarbus. Kaimiņi stāsta, ka tie ilguši no plkst. 4.30 līdz pat vēlam vakaram. Būvgruži tika atstāti turpat kāpņu telpā un kaitināja vietējos. Ēkas iemītnieks Jānis traucējošo uzvedību uztvēra īpaši saasināti, un, sodot savu trokšņojošo kaimiņu, raidīja vairākus naža dūrienus viņa ķermenī.

2019. gada 31. augustā 21:59

Naudītes ciema “Ziedugravu” iedzīvotāji kopš pagājušās nedēļas dzīvo nemierīgā gaisotnē. Pie 7. nama kāpņu telpas durvīm parastas darba dienas vakarā pulcējās vairākas policijas un ātrās palīdzības ekipāžas, jo kādā no dzīvokļiem tika paveikts vardarbīgs noziegums.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Nazis iedurts vēderā, plecā un padusē, atklāj Dobeles kriminālpolicijas priekšnieka pienākumu izpildītājs Dainis Vītols.

Cietušā vīrieša dzīvībai briesmas nedraudēja, taču pāris dienas slimnīcā bija jāuzturas. Neilgi pēc nozieguma paveikšanas policija klauvēja pie kāda sirma kunga durvīm, kas izdekorētas ar zīmējumiem. Mitekļa īpašnieks Jānis tās nevilcinoties atvēra. Viņš savu nodarījumu nenoliedza un tika aizvests uz iecirkni. Kaimiņi ļoti labi zina, ka abi vīrieši viens otru neieredzēja.

Proti, Jānis nekad nav izjutis simpātijas pret pirmā stāva iedzīvotāju, bet šoreiz vadzis bija lūzis. Kaimiņi stāsta, ka uzbrukums šķiet negaidīts, jo dūrējs ikdienā uzvedās miermīlīgi un nekad nevienam nedraudēja ar vardarbīgu izrēķināšanos.

Daļa no apkārtējiem Jāņa varmācīgo rīcību nenosoda pārlieku skarbi, jo uzskata, ka agresīvais pirmā stāva iedzīvotājs, tā teikt, pats uzprasījās.

Policija uzbrucēja pratināšanā noskaidroja duršanas motivāciju. Jānis likuma sargiem skaidroja, ka viņam krita uz nerviem kaimiņa dzīvoklī uzsāktie būvdarbi, kas traucēja mieru un neļāva nevienam gulēt.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Par sava kaimiņa ievainošanu ar auksto ieroci Jānim draud sods ar brīvības atņemšanu līdz septiņiem gadiem, kā arī trīs gadus ilga probācijas uzraudzība.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm