tv3.lv

Eksporta ielas auto dedzinātājs turpina uzdarboties nesodīts; iedzīvotāji spiesti dzīvot raizēs par savu mašīnu likteni

Trešdienas rītā, dodoties pie savas automašīnas, lai parādītu to potenciālajam pircējam, kāds Eksporta ielas iedzīvotājs nespēja noticēt skatam, kas pavērās viņa acu priekšā – Klusā centra automašīnu dedzinātājs pēc nedēļu garas “pauzes” ir atgriezies, lai liktu atkal par sevi runāt un auto īpašniekiem baidīties.

Foto: DEGPUNKTĀ

Satraukti ir ne tikai automašīnu īpašnieki, bet arī pārējie Eksporta ielas un apkārtnes iedzīvotāji, kuri ir dzirdējuši par bēdīgi slaveno piromānu. Cilvēki baidās, ka dedzināšana varētu kļūt masveidīga.

Vietējie iedzīvotāji norāda uz faktu, ka piromāns pamatā uzdarbojas tieši ap plkst. 3.00 naktī, kad energoresursu taupības nolūkos laternu gaismas vairs nav tik spožas. Tāpat iedzīvotāji viens otru rosina iesaistīties, lai censtos pašu spēkiem apkarot problēmu.

Valsts policijā par visiem ļaunprātīgās dedzināšanas gadījumiem Eksporta ielā ir uzsākti kriminālprocesi. Šobrīd tiekot skaidrots, vai gadījumi varētu būt saistīti, un iedzīvotājus lūdz palīdzēt ar informāciju.

Šī ir jau ceturtā reize, kad piromāns ar savām darbībām uzdarbojas Eksporta ielas rajonā. Pirmās darbības fiksēts 17. maijā Eksporta ielas 2. nama iekšpagalmā plkst. 5.00 no rīta. Aizdedzināta “Suzuki” markas automašīna. Otrajā reizē – 23. jūnijā Kronvalda bulvāra un Citadeles ielas krustojumā pēc plkst. 6.00 no rīta dedzinātājs pielaida uguni ’Opel” markas automašīnai.

Pēcāk ļaundaris par sevi lika manīt vien pēc nepilniem trim mēnešiem,  9. septembrī, Eksporta ielas sānieliņā pie dzīvokļu mājām plkst. 4.00 no rīta iznīcinātas “Mazda” un “Honda” automašīnas. Savukārt pēdējais – ceturtais – uzbrukums fiksēts naktī uz trešdienu plkst. 1.30. Ikviens, kuram ir jebkāda noderīga informācija par dedzināšanā iesaistītajām personām, ir aicināts informēt Valsts policiju pa tālruni 110.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm