“Es nevaru iet cietumā, man jābrauc uz Poliju!” Pie zālītes smēķētājiem Bastejkalnā atrod iespaidīgus krājumus

Lai arī daudzviet pasaulē marihuāna tiek dekriminalizēta un apreibinošā auga audzēšana, glabāšana un smēķēšana tiek uzskatīta par normālu, Latvijā par zālītes dūma uzvilkšanu joprojām varat iekulties nopietnās nepatikšanās. Pavisam nesen uz savas ādas likumu bardzību izjuta kāds vietējais un divi ārvalstnieki, kuri netālu no Vecpilsētas bija nolēmuši pakaifot.

2019. gada 24. augustā 21:34

Nakts vidū, patrulējot Bastejkalna apkaimē, kārtības sargi gaisā sajutuši aizdomīgu marihuānas smaku. Tā kā vienīgie cilvēki apkaimē bijusi kāda trijotne, kas sēdējusi tumsā, netālu no virsotnes, likuma sargi klusām devušies klāt kompānijai, savukārt jaunieši, pēkšņi ieraugot policistus, acīmredzami satrūkušies.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Policisti pamanīja, ka viens no vīriešiem, turot rokas aiz muguras, kaut ko purina. Pieprasot pacelt rokas augšā, atklājās, ka viņa rokās ir melnas krāsas maciņš, kurā atradās visai liels krājums ar narkotikām.

Tālākajā sarunā ar klātesošajiem atklājies, ka kompānija ir visai internacionāla un tikai viens no jaunekļiem ir vietējais. Otrs jaunietis izrādījies Krievijas pilsonis, savukārt jaunkundze – Polijas pilsone.

Visi trīs tika nogādāti Valsts policijas iecirknī, kur likumsargi uzsāka izmeklēšanu.

Kompānija šajā vakarā paviesojušies arī ekspertīžu centrā. Ja mediķu atzinums apstiprinās policistu aizdomas, visi trīs saņems sodu par aizliegto vielu lietošanu.

Savukārt melnā maciņa īpašniekam draud krietni lielākas nepatikšanas. Par šāda narkotiku daudzumu glabāšanu iespējams pat nonākt aiz restēm.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm