tv3.lv

“Es viņu pat neredzēju, tikai saodu smaku!”; Dreiliņos zem koka atrod agrāk mirušu cilvēku

Deviņos no rīta Dreiliņos, Ulbrokas ielā, zem koka garāmgājējs uzgājis kāda vīrieša mirstīgās atliekas, kas nepamanītas krūmos bijušas vairākas dienas, vēsta raidījums “Degpunktā”.

Rīta agrumā kāds Dreiliņu mikrorajona iedzīvotājs, pastaigājoties ar suni pa Ulbrokas ielu, piedzīvoja dramatiskus un ļoti nepatīkamus mirkļus. Tuvojoties lielajai liepai, netālu no uzņēmuma “Rimi” noliktavām un kādas publiskās pirts, suns sāka uzvesties neierasti satraukti, – tas dzīvnieka saimniekam lika palēnināt gaitu un ieskatīties krūmos. Tur gulējis cilvēka līķis.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Par atradumu uzreiz paziņots policistiem. Uz negadījuma vietu atbraukušie likumsargi mirušo apskatījuši un secinājuši, ka mirstīgās atliekas te neguļ pirmo dienu. Vīrieša ķermenis vai, pareizāk sakot, tas, kas palicis pāri, aizvests uz ekspertīzi. Nedz tuvākās apkaimes iedzīvotājiem, nedz publiskās pirts personālam par atrastā vīrieša identitāti nekas nav zināms.

Vienīgais, ko pirts darbinieki ievērojuši, ka pēdējo pāris dienu laikā žogmalē bija jūtama asa, kodīga smaka.

Stāsta pirts strādnieks

“Es viņu pat neredzēju, tikai saodu smaku, kā saka. Vējiņš uzpūš, es vēl nodomāju, nu kas tas tāds ir? Varbūt kāds dzīvnieks nosprādzis. Es tikai pēc tam pamanīju. Man te naktī ir apgaismojums, es malku uz pirti nesu. Vārnas no turienes laidās uz jumta, kaut ko tur knābāja.”

Policijā patlaban ir uzsākta krimināllieta, un viss ir atkarīgs no eksperta slēdziena. Tikai pēc rūpīgas līķa izpētes būs skaidrs, vai Ulbrokas ielā ir pastrādāts smags noziegums, vai tomēr vīrietis miris dabīgā nāvē.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm