tv3.lv

Futbola aģenta nogalināšana var būt pasūtījuma slepkavība, pieļauj policija

Futbola aģenta Romāna Bezzubova nogalināšana varētu būt pasūtījuma slepkavība, kas saistīta ar cietušā profesionālo darbību, pieļauj izmeklētāji, vienlaikus akcentējot, ka Valsts policija izmeklē arī citas versijas.

2021. gada 14. aprīlī 17:37

Neminot cietušā identitāti, VP priekšnieks Armands Ruks trešdienas pēcpusdienā žurnālistiem pastāstīja, ka plašāk policijas izvirzīto versiju skaitu un saturu neatklāšot, taču tiek pārbaudītas versijas par pasūtījuma slepkavību un cietušā profesionālo darbību.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Ruks atklāja, ka slepkavībā varētu būt iesaistītas vismaz trīs personas, kuras uz Bezzubovu raidīja automātisko ieroci. Bezzubovs no sākuma tika smagi ievainots, taču spēja turpināt ceļu, radot sadursmi ar noziedznieku automašīnu, bet pēcāk gāja bojā.

Viņš norādīja, ka ap plkst.7.50 tika saņemta informācija par slepkavību, bet jau plkst. 8.03 tika izsludināta policijas koordinēta darbība, proti, rajona bloķēšana, noziedznieku pārtveršanā iesaistot visus Rīgas reģiona policijas darbiniekus. “Visā Latvijas teritorijā pašlaik darbojas tūkstošiem VP darbinieku – daudzi tika izsaukti arī no atvaļinājuma,” sacīja VP priekšnieks, uzsverot, ka pie slepkavības izmeklēšanas strādā labākie kriminālistikas eksperti ar policijas rīcībā esošajiem lietišķiem pierādījumiem.

Ruks uzsvēra, ka pašlaik jau ir nopratināti liecinieki, kā arī saņemts liels video apjoms no videoreģistratoriem, kurus iedzīvotāji aktīvi sūta.

Viņš atklāja, ka tiek strādāts arī pie versijas, ka slepkavas nav bijuši vietējie Latvijas iedzīvotāji, bet gan ārzemnieki. Tā nav vienīgā versija, taču Ruks apliecināja, ka šī slepkavība nav saistīta ar pagājušajā nedēļā izdarīto noziegumu, kad Stopiņu pusē maskoti vīrieši uzbrukumā izmantojuši asaru gāzi un nolaupījuši lielu naudas summu.

Ruks izteicās, ka viņu uztrauc slepkavības metode, proti, izmantojot automātisko ieroci, turklāt lielā mērā riska zonā bija arī cilvēki, kuri varēja nejauši pagadīties slepkavu ceļā. Viņš uzsvēra, ka Latvijā ir jāveicina tāda droša vide, kurā slepkavām uzdarboties nebūtu ērti no nozieguma pastrādāšanas perspektīvas.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Viņš sacīja, ka videonovērošanas tīkls varētu būt viens no efektīvākajām preventīvām metodēm un tas ļaus atklāt noziegumu daudz operatīvāk. Slepkavība tika izdarīta iedzīvotājiem bīstamā vietā, un tas rada satraukumu. “Šāda veida noziegumu kontekstā sadarbojamies arī ar Krievijas dienestiem,” akcentēja Ruks.

Ruks plašāk nekomentēja, vai uzbrucēju izmantotā automašīna “BMW X5” ir tas pats spēkrats, kas nesen nozagts Limbažu novadā. Slepkavības izmeklēšanā tiekot pārbaudīta visa pieejamā informācija, tostarp par auto, kas izsludināti meklēšanā.

Slepkavības izmeklēšanā tiekot pārbaudīta visa pieejamā informācija, tostarp par auto, kas izsludināti meklēšanā.

Video: Policijas preses konferencē informē par notikušo slepkavību

Kas zināms par slepkavību Purvciemā? Valsts policija sniedz komentāru

Kas zināms ar par slepkavību Purvciemā? Valsts policija sniedz komentāru

Posted by TV3 Ziņas on Wednesday, April 14, 2021

Jau ziņots, ka uzbrukums Bezzubovam notika trešdienas rītā Purvciemā brīdī, kad viņš vēlējās izbraukt uz Gunāra Astras ielu.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Uzbrucēji pārvietojušies ar melnas krāsas “BMW X5” markas automašīnu ar tonētiem aizmugurējiem stikliem. Automašīnai ir bojāts labais sāns.

Mašīnai, iespējams, var būt mainītas valsts reģistrācijas numurzīmes, tajā skaitā arī Krievijas Federācijas numurzīmes, norādīja Valsts policijā.

Vairāk par tēmu: Videonovērošanas kamerās fiksēts uzbrukums Romānam Bezzubovam

Plašāk skatieties arī “Degpunktā” sižetā!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm