Gāja zagt, bet aizmirsa masku – zaglim Ropažos tagad draud lielas nepatikšanas

Gāja zagt, bet neuzvilka masku un “atrādījās” videokamerām –  kāds neveiksmīgs zaglis Ropažos “aptīrīja” autoservisu, taču tika pieķerts. Var jau būt, ka garnadzim vienkārši bija vienalga, ka viņa seja tiek nofilmēta, jo uz vīrieša sirdsapziņas gulst vēl vairāki smagi noziegumi. 

2017. gada 1. decembrī 22:54

22. novembrī Salaspils policijas iecirknī ar iesniegumu vērsās autoservisa īpašnieki no Ropažu puses, ziņojot par zādzību no kases aparāta. Likumsargi, ierodoties autoservisā, ieguva videonovērošanas kameru ierakstus, kuros bija redzams, ka naktī kāds vīrietis iekļuvis servisā, piegājis pie kases, atvēris to, izņēmis visu tajā esošo naudu, 1300 eiro, un aizbēdzis. Uzsākta zagļa meklēšana.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Video nosūtīts apkārtnes pašvaldības policiju darbiniekiem, kuri ar ļaundari izrādījās labi pazīstami. Kad dati noskaidroti, laika jautājums bijis zagli aizturēt. Turklāt noziedznieku aizdomās par citiem pārkāpumiem meklēja jau četri citi Rīgas policijas iecirkņi un prokurors.

Garnadzim jau iepriekš kādas lietas ietvaros noteikts apcietinājums par neierašanos sniegt liecības, tāpēc lielās ceremonijās ar zagli policisti nav iesaistījušies.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm