Garnadži biedrībā “Palīdzēsim viens otram” nozaguši 20 ģimenēm paredzētos ziedojumus

Tieši 20 Tukuma novada ģimenēm nāksies nedaudz paciesties, līdz viņi tiks pie sev nepieciešamajām mantām, jo vietējo labdarības organizāciju apciemoja garnadzis, kurš aizstiepa ļoti daudz saziedotu, vērtīgu mantu, vēsta “Degpunktā”.

Garnadžu cinismam un bezkaunībai vairs nav robežu. Pie šāda secinājuma nonākušas biedrības “Palīdzēsim viens otram” darbinieces pēc tam, kad kāds garnadzis paviesojies Tukuma palīdzības noliktavā, piesavinoties citiem paredzētas lietas.

Biedrības “Palīdzēsim viens otram” Tukuma koordinatore Nelda Purkalne Otto teica, ka nozagtas dažādas lietas, tajā skaitā ratiņi bērniem. Paņemtas daudz lietas, atvērti vēl nešķiroti maisi.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Šobrīd darbinieces no pirmā acu uzmetiena secina, ka pirms zādzības noliktavā stāvēja 21 tukša kaste, taču šobrīd palikušas tikai sešas.  Pārejās 15 garnadži vieglākai nešanai piekrāva ar dažādām drēbēm, kancelejas precēm, katliem un pannām. Taču ar to kramplaužiem bija par maz.

Pazuda ļoti daudz lietu, izvēlējušies un skatījušies, ko viņiem kārojas, stāsta Purkalne Otto.

Biedrības “Palīdzēsim viens otram” Tukuma koordinatore Nelda Purkalne Otto teica, ka pazuda daudz lietu un interesanti, ka tā.

Nozagta arī vesela kaste ar vaniļas zefīriem, šokolādes cepumiem un vafelēm. Savukārt nodarītie zaudējumi ir neizmērāmi. Jo tie ir tādi apmēri, ka labdarības organizācijai tie ir lieli. Nodarīta skāde ne tikai biedrībai, bet daudzām ģimenēm. Tiek kavēts organizācijas darbs, tā vairs nespēj palīdzēt.

Nelda pieļauj, ka garnadzis telpā bija ielīdīs un noslēpies neilgi pēc slēgšanas. Savukārt izkļūšanai no ēkām tika izmantos logs. Pagaidām pieņemumus skaļi nesaka, bet pieņem, ka garnadzis sazagto iznesis caur logu. Atstāts daļas apava nospiedums, delnas nospiedums. Neviens gan no kaimiņiem neko neesot redzējis.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Netiek izslēgta iespēja, ka tas ir bijis kāds zinātājs. Neilgi pirms izkļūšanas zaglim izdevās atslēgt drošības sistēmu. Tāpēc Nelda pieļauj, ka zaglis ir zinātājs, jo spējis izkļūt un atrast lietas, izejot cauri daudziem koridoriem. Policija atbraukusi un konstatējusi vien atvērtu logu.

Konkrētajās telpās pirms tam atradās kāda cita nevalstiska organizācija. Arī tad namā paviesojās kāds garnadzis. Pēc visa notikušā biedrībai ir nepieciešams atbalsts. Trūkst pārtikas un higiēnas preču. Ja jums ir kāda iespēja ziedot, sazinieties ar organizāciju.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm