tv3.lv

Ģimene lūdz palīdzību notvert garnadzi, kurš nozadzis Ziemassvētku dāvanas

Kāds laulāts pāris no Suntažiem šogad Ziemassvētku dāvanas pirks divas reizes, jo sākotnēji sagādātās veltes naktī aiznesa zaglis. Kopējā nozagto mantu vērtība sasniedz 200 eiro, jo, iekļūstot ģimenes automašīnā, garnadzis ņēmis līdzi visu, ko var paņemt. Tagad viņu meklē policija un paši cietušie.

2020. gada 14. decembrī 21:34

Raimonds ar sievu Natāliju piektdien devās ceļā no Suntažiem uz Rīgu, lai savai ģimenei sagādātu dāvanas Ziemassvētkos. Sapirkuši visu, ko vajag, pāris uz nakti novietoja automašīnu Rīgā, Vagonu ielā. ”Volkswagen Golf” bagāžniekā glabājās kaudze ar precēm, taču automašīnu bojājuma dēļ nebija iespējams aizslēgt.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Raimonds nezināja, ka kāds garnadzis viņus tikmēr vēroja no malas. Zaglis ar prieku atskārta, ka tajā naktī viņam būs padarāms darbiņš.

Natālija, uzzinot par zādzību, krietni saskuma. Garnadzis pagrāba arī piecus gadus vecajam dēlam paredzēto spēļmantiņu, kuru bērns ļoti gaidīja zem eglītes.

Pāris nekavējoties sazinājās ar policiju un uzrakstīja iesniegumu. Raimondam izdevās sagādāt novērošanas kameras ierakstus, kur redzams par zādzību atbildīgais. Natālija viņu kārtīgi apskatīja.

Kadros redzams, ka vīrietis aptuveni stundas laikā automašīnu apmeklēja trīs reizes. Vienā brīdī, baidoties, ka kāds viņu ieraudzīs, zaglis paslēpās bagāžniekā. Natālija un Raimonds nelolo liekas cerības, ka nozagto izdosies atgūt, taču tomēr aicina līdzcilvēkus atsaukties.

Ja kādam pieejama izmeklēšanai noderīga informācija, informāciju var sniegt policijai pa tālruņa numuru 110.

Plašāk skatieties “Degpunktā” sižetā!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm