tv3.lv

Iedzēruša zagļa piedzīvojumi: ielaužas apbedījumu birojā un aizmieg

Ap plkst. 9.00 no rīta galvaspilsētas policisti saņēmuši gluži vai neticamu ziņu – kādā apbedīšanas birojā esot ielauzies garnadzis, kurš turklāt turpat arī piedzēries un aizmidzis.

Apbedīšanas biroja īpašniece policistiem paskaidroja, ka pa nakti ēkai ir izsists logs un tajā ielauzies cilvēks. Kārtībsargu ierašanās brīdī garnadzis vēl saldi gulēja un viņam blakus atradās tukša degvīna pudele, kuru viņš bija “aizņēmies” no telpā esošā plaukta. Uz policijas darbinieku mēģinājumiem viņu pamodināt, snaudošais vīrietis nereaģēja un neizrādīja vēlmi sadarboties, vien attrauca, lai atļaujot viņam gulēt.

Tā kā apbedīšanas birojā sastaptajiem ļaudīm bija pretenzijas par vīrieša nodarījumu par notikušo ziņots kolēģiem no Valsts policijas. Aptuveni pusstundu vēlāk pamodies arī pats kramplauzis. Jāteic, ka viņš īsti nav sapratis, kur atrodas un kas notiek.

Ņemot vērā viņa stāvokli un to, ka vīrietis joprojām atradās manāmā reibumā, uz notikuma vietu izsaukti arī mediķi, kuri viņam veica primāro veselības pārbaudi. Ņemot vērā, ka nodarīts kaitējums privātīpašumam, darbu notikuma vietā pārņēma Valsts policijas darbinieki.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm