Iekrita vitrīnā un pamatīgi sagrieza roku: manāmi apreibis veikala zaglis Rīgā iesaistās kautiņā ar apsargu

Kāds apsargs “Mego” veikalā pamanīja aizdomīgu vīrieti, kas, visticamāk, bija lietojis apreibinošas vielas. Vērojot viņa darbības, ātri vien tapa skaidrs, ka viņš veikalā bija ieradies tikai viena iemesla dēļ – lai zagtu. Cenšoties viņu aizturēt, vīrietis izrādīja pretestību un konflikts pārauga kautiņā.

Svētdienas vakarā kāds agresīvs vīrietis uzsāka traci veikala “Mego” iekštelpās, Īslīces ielā. Vietējie stāsta, ka nemiera cēlājs bijis aprebinošo vielu iespaidā un kaut ko centās nozagt. Apturēt zagli centies apsardzes darbinieks, kuram nācās pielietot fizisku spēku.

Aizdomās turētais aizturēšanas brīdī esot iekritis vitrīnā un sagriezis roku – tāpēc uz zemes bija daudz asiņu. “Mego” pārstāvji apstiprina, ka neadekvātais vīrietis centās nozagt divas vīna pudeles, vienu degvīna pudeli, kā arī uzkodas. Kad ieradās policija, viņš vairs nepretojās.

Kautiņa laikā tika izdauzīts arī ieejas durvju stikls. Darbinieki pēc tam veikli bojājumu noslēpa, pārklājot to ar audumu un pienaglojot priekšā dēli. Par notikušo uzsākta lietvedība un zaglim nāksies stāties likuma priekšā.

“Saistībā ar notikušo ir uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 180. panta un pēc Krimināllikuma 185. panta pirmās daļas – par zādzību nelielā apmērā un svešas mantas tīšu bojāšanu,” apliecina Valsts policijas pārstāve Gita Gžibovska.

Kādu apreibinošo vielu iespaidā vīrietis atradās, skaidros nozīmētajās ekspertīzēs.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm