tv3.lv

Policija Kauguros aiztur zagli, kurš uzbrucis vīrietim

Sestdien, 29. septembrī, īsi pirms plkst. 21.00 Valsts policijai no Kauguru mikrorajona Jūrmalā piezvanīja kāds vīrietis, kuram bija grūti parunāt. Saprotot, ka zvanītājs, visticamāk, ir cietis noziegumā, pie viņa tika nosūtīti policisti apstākļu noskaidrošanai, informē Valsts policija.

2018. gada 1. oktobrī 16:24

Ieraugot cietušo vīrieti, likumsargiem uzreiz bija skaidrs, ka pret šo personu ir vērsts noziedzīgs nodarījums ar vardarbības lietošanu.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Policisti uz notikuma vietu izsauca Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta darbiniekus, kuri cietušajam sniedza palīdzību. Vēlāk policisti no cietušā noskaidroja, ka ap plkst. 20.50 kāds vīrietis viņam spēcīgi iesitis pa seju. Kad cietušais nokritis, vīrietis no kabatas nolaupījis 50 eiro un pasi.

Policistu rīcībā nonāca informācija par ļaundara iesauku un to, ka viņš jau iepriekš sēdējis cietumā. Operatīvo meklēšanas pasākumu rezultātā Jūrmalas iecirkņa policisti noskaidroja aizdomās turētā identitāti un viņu izsludināja meklēšanā.

Dienu pēc noziegumu, 30. septembrī, ap plkst. 19.00 Jūrmalas iecirkņa policisti noskaidroja aizdomās turētā 1980. gadā dzimušā vīrieša atrašanās vietu un sadarbībā ar Jūrmalas pašvaldības policistiem viņš tika aizturēts.

Aizturētais vīrietis jau iepriekš sodīts gan par laupīšanu, gan arī par noziegumiem, kas saistīti ar narkotisko vielu nelikumīgu apriti.

Saistībā ar notikušo uzsākts kriminālprocess par laupīšanu. Par šādu noziegumu likumā paredzēta brīvības atņemšana uz laiku līdz pieciem gadiem vai īslaicīga brīvības atņemšana, vai piespiedu darbs, vai naudas sods, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Šobrīd aizdomās turētais atrodas izolatorā, un 2. oktobrī, policija prasīs tiesai piemērot drošības līdzekli apcietinājumu šai personai.

Šobrīd cietušais pēc gūtajām traumām turpina atlabt ārstniecības iestādē.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm