Ikšķilē kāds vīrietis alkohola reibumā gandrīz salauž policijas alkometru

2021. gada 13. oktobrī 21:50

Ikšķilē kāds vīrietis alkohola reibumā gandrīz salauž policijas alkometru. Par vīrieti, kurš alkohola reibumā vadīja automašīnu, tika saņemti vairāki ziņojumi no vietējiem iedzīvotājiem.

Ap plkst. 20.00 vietējie iedzīvotāji sagaidīja, ka alkohola reibumā esošo autovadītāju apturēs policija. Tiesa gan, vīrietis tā “aizsvinējies”, ka gandrīz salauzis policijas alkometru.

“Tika saņemts ziņojums, ka pie veikala “Maxima” automašīnā atrodas dzērušas personas. Ekipāžai ierodoties notikuma vietā, konstatēts, ka automašīnā neviena nav. Pēc 30 minūtēm automašīnai notikuma vietā vairs nebija. Tā bija devusies Tīnūžu virzienā un ekipāža devās turp, kur ievēroja attiecīgo automašīnu un to apstādināja. Autovadītājs nenoliedza alkohola lietošanas faktu un nespēja veikt testu. Policija ilgu laiku centās iegūt rādījumus. Mērījumā atklājās, ka vadītājs atradies vismaz piecu promiļu reibumā,” skaidro policijā.

Ar šādiem rezultātiem bija vairāk nekā gana, lai “Volvo” automašīnas vadītājs uz vismaz pieciem gadiem šķirtos no savas vadītāja apliecības, kā arī tiktu pie soda protokola un četriem cipariem rakstāmas soda naudas.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm