tv3.lv

Imantā apsargs sašauj zagli un aiztur divas personas par ielaušanos dārglietu veikalā

Ziemassvētku brīvdienās Rīgā, Imantā, kāds apsargs aizturējis divus vīriešus par ielaušanos dārglietu veikalā, vienu no viņiem sašaujot kājā, informēja Valsts policija.

2020. gada 28. decembrī 16:18

Naktī uz 26. decembri plkst. 3.23 policija saņēmusi informāciju par ielaušanos juvelierizstrādājumu veikalā Imantā un divām aizturētām personām.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Šķetinot notikumu gaitu, noskaidrots, ka tonakt uz notikuma vietu ar taksometru bija ieradušies pieci noziedznieki. Automašīnu viņi atstājuši dzīvojamo māju rajonā.

Kamēr viens vīrietis palicis pārējos gaidīt taksometrā, četrotne taisnā ceļā devusies uz juvelierizstrādājumu veikalu, kas atrodas kāda tirdzniecības centra telpās. Viņiem līdzi bijuši dažādi nozieguma izdarīšanai paredzēti rīki – lauznis, cirvis un ripzāģis.

Uzlaužot sānu ieejas durvis, ļaundari iekļuvuši tirdzniecības centrā, kur salauzuši rotaslietu veikala ruļļu slēģus.

Noziedznieki mērķtiecīgi mēģinājuši uzlauzt seifu, kurā pa nakti tiek glabātas zeltlietas. Viņi gan cenšoties to sazāģēt, gan sacirst. Ņemot vērā, ka seifs bijis izturīgs un kārtīgi piestiprināts un to nav izdevies uzlauzt, noziedznieki paķēruši paplātes ar lētākām sudraba rotaslietām, kas atradušās turpat brīvi pieejamas, un metušies bēgt.

Tobrīd pie veikala piebraucis apsardzes uzņēmuma darbinieks, kurš pamanījis ļaundarus skrienam uz dzīvojamo māju rajonu un meties pakaļ.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Noziedznieki ielēkuši automašīnā, lai bēgtu projām, taču apsargs raidījis brīdinājuma šāvienu gaisā. Ņemot vērā, ka tas vīriešus nav apturējis un viņi ar taksometru gandrīz uzbraukuši apsardzes darbiniekam, apsargs raidījis vēl vienu šāvienu – šoreiz pa automašīnas riepu.

Viens no ļaundariem piepeši izlēcis no automašīnas un ar cirvi rokās devies apsarga virzienā. Pašaizsardzības nolūkos apsargs iešāvis noziedzniekam kājā un viņu aizturējis.

Pēc tam apsardzes darbiniekam saviem spēkiem izdevās aizturēt vēl vienu noziedznieku.

Uz notikuma vietu tika izsaukta Valsts policija un mediķi, kuri cietušo aizdomās turēto nogādāja ārstniecības iestādē. Savukārt aizdomās turētais, kurš nebija cietis, nogādāts iecirknī.

Aizturētie ir 35 un 34 gadus veci vīrieši. Viens no viņiem iepriekš ir sodīts par slepkavību, savukārt otrs – par seifa nolaupīšanu.

Abiem aizturētajiem vīriešiem piemērots drošības līdzeklis apcietinājums.

Policija izsaka pateicību veikala apsargam par drosmīgu un pašaizliedzīgu rīcību ļaundaru aizturēšanā.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm