tv3.lv

Imantā par laupīšanu aiztur nesen no cietuma iznākušu vīrieti

Svētdien, 21. oktobrī, ap plkst. 21 Valsts policijā saņemta informācija par tikko izdarītu laupīšanu Imantā, nodarot miesas bojājumus kādam vīrietim, informē Valsts policija.

2018. gada 23. oktobrī 15:07

Todien cietušais gājis pa ielu, un viņam pienācis klāt nepazīstams vīrietis, kurš paprasījis cigaretes. Cietušais vīrietis lūgumu izpildījis. Tā vietā, lai pateiktos, garāmgājējs pēkšņi iesitis vīrietim un izrāvis viņam no rokām maku. Apskatot maka saturu un konstatējot, ka tajā skaidras naudas nav, ļaundaris pieprasījis vīrietim no savām kabatām izvilkt visu, kas vērtīgs. Cietušais apgalvojis, ka kabatās nekā nav, taču ļaundaris viņam nenoticējis, vēl pāris reizes viņam iesitis un nolaupījis mobilo telefonu, pēc kā pametis notikuma vietu.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Likumsargi nekavējoties uzsāka iespējamās vainīgās personas meklēšanu tuvākajā apkārtnē, un drīz Valsts policijas Patruļpolicijas pārvaldes policisti aizturēja aizdomās turēto vīrieti.

1987. gadā dzimušais aizturētais vīrietis jau iepriekš ir nonācis policijas redzeslokā par analoģiskiem noziedzīgiem nodarījumiem. Turklāt vīrietis vien nesen atbrīvots no ieslodzījuma vietas.

Policisti no ļaundara atguva mobilo telefonu un atdeva to īpašniekam.

Saistībā ar notikušo uzsākts kriminālprocess par laupīšanu. Aizturētais vīrietis var tikt sodīts ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz pieciem gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas un ar probācijas uzraudzību uz laiku līdz trim gadiem.

Otrdien, 23. oktobrī, tiks lemts jautājums par drošības līdzekļa piemērošanu aizturētajam vīrietim.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm