tv3.lv

Incidents Jelgavā; aiztur vīrieti par, iespējams, sprādzienbīstama priekšmeta novietošanu pie sievietes auto

Policija aizturējusi kādu vīrieti par, iespējams, sprādzienbīstama priekšmeta novietošanu pie sievietes automašīnas Jelgavā.

31. augustā 16:15

Kā aģentūru LETA informēja Valsts policijā (VP), 23.augustā Pētera ielā 1987.gadā dzimusi sieviete konstatēja, ka pie viņas automašīnas riepas diska atrodas piestiprināts kaprona diegs. Pārbaudot, ar ko diegs ir savienots otrā galā, sieviete atkritumu konteinerā konstatēja pašizgatavotu, iespējams, sprādzienbīstamu priekšmetu ar palaišanas mehānismu.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Sieviete nekavējoties sazinājās ar policiju un uz notikuma vietu tika izsaukta arī pretterorisma vienība “Omega”, kuras sapieri pašdarināto priekšmetu neitralizēja un sagatavoja tālākai transportēšanai.

Patlaban tiek gaidīts eksperta slēdziens, vai improvizētais, iespējams, sprādzienbīstamais priekšmets bija nopietns apdraudējums sabiedrībai.

Tajā pašā dienā īsi pirms pusnakts aizdomās par šo noziedzīgo nodarījumu policija aizturēja 1977.gadā dzimušu vīrieti, kurš nenoliedza savu vainu iespējamā sprādzienbīstamā priekšmeta izgatavošanā.

Kratīšanas laikā vīrieša dzīvesvietā atrasts un izņemts ierocim līdzīgs priekšmets, kas, iespējams, var radīt apdraudējumu sabiedrībai, veselībai un dzīvībai.

Zemgales rajona tiesa vīrietim piemēroja drošības līdzekli – apcietinājumu.

Kriminālprocess sākts par sagatavošanos slepkavībai vairāku personu dzīvībai bīstamā veidā.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm