tv3.lv

Incidents Liepājā: automašīnas vadītājam draudēts ar šaujamieroci

Sestdien, 7. maijā, pie Liepājas pilsētas Pašvaldības policijas darbiniekiem vērsās personas, kuras apgalvoja, ka ir noticis uzbrukums, kā rezultātā automašīnai ir izsists stikls un tās vadītājam draudēts ar šaujamieroci, informēja Liepājas pilsētas pašvaldības policija.

9. maijā 17:05

Ziņojumu par uzbrukumu policijas darbinieki saņēmuši, patrulējot Dzirnavu ielā. Automašīnas īpašnieks esot skaidrojis, ka viņam uzbrukušas divas personas, kas izsitušas automašīnas logu un draudējušas doties pēc šaujamieroča. Abas personas atrastas pēc tuvākās apkārtnes apsekošanas.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Kā norāda Liepājas pilsētas Pašvaldības policija, viena no personām, 1992. gadā dzimis vīrietis, atradās acīmredzamā reibuma stāvoklī un apgalvoja, ka viņa rīcībā atrodas šaujamierocis. Vīrietis imitēja šāvienus policista virzienā, žestikulējot ar roku, un policijas darbiniekiem nācās pielietot spēka paņēmienus, lai personu aizturētu. Vīrietis kopā ar otru, 2001. gadā dzimušu personu, tika nodoti Valsts policijas darbiniekiem tālākai lietas apstākļu noskaidrošanai.

Pēcpusdienā policijas darbinieki saņēmuši izsaukumu uz Aldaru ielu, kur Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta darbinieki policijas rīcībā nodevuši 1969. gadā dzimušu vīrieti stiprā alkohola reibumā. Policijas darbiniekiem pārbaudot vīrieša rīcībā esošās mantas, tika atrasts šaujamierocim līdzīgs priekšmets. Vīrietis tika nogādāts atskurbšanai un par notikušo ziņots Valsts policijai.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm