tv3.lv

Incidents Tukumā: vienam no cietušajiem veselības stāvoklis ir pasliktinājies

Pagājušajā nedēļā “Degpunktā” vēstīja par smagu atgadījumu Tukumā, kur nopietnus ķermeņa apdegumus guva divi vīrieši. Valsts policija turpina skaidrot notikušā apstākļus, taču kārtības sargi neizslēdz, ka incidents Tukumā nav saistīts ar noziegumu.

Pēc šausminošā atgadījuma pagājušas trīs dienas. Šobrīd pie daudzdzīvokļu nama, kur dzīvoja vīrieši, cilvēki, jūtot līdzi traģēdijai, izkarinājuši plakātus, lai atbalstītu cietušos.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Lasi vēl: Pēc incidenta aizvadītajā nedēļā Tukuma novada vadība lūdz izvērtēt vietējā policijas iecirkņa līdzšinējo darbu

Zināms, ka cietušā Normunda veselības stāvoklis ir pasliktinājies, taču Artim otrdien ir paredzēta ādas transplantācijas operācija. Likumsargi pirmdien ziņo, ka kriminālprocesa izmeklēšanu pārņēmusi Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas biroja Sevišķi smagu un sērijveida noziegumu apkarošanas nodaļa.

“Lai kliedētu bažas saistībā ar iepriekš izskanējušo informāciju par iespējamām nepilnībām policijas reaģēšanā, kā arī atteikumu sākt kriminālprocesu par draudiem cilvēku dzīvībai vai veselībai, Valsts policijas Iekšējās kontroles birojs ir uzsācis dienesta pārbaudi. Kriminālprocesā turpinās aktīva, objektīva un rūpīga izmeklēšana, kurā tiek pārbaudīta visa iespējamā informācija un versijas, kas varētu būt saistītas ar minēto notikumu,” norāda Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes priekšnieks Andris Zellis.

Sociālajos tīklos izskanējusi informācija, ka īsi pirms notikušā, proti, plkst. 4.00 naktī, netālu no notikuma vietas esošajā “Mego” tirdzniecības diennakts veikala telpās nofilmēts kāds vīrietis, kas pērk degšķidrumu. Šo faktu raidījumam “Degpunktā” apstiprinājuši minētā veikala pārstāvji, taču nav zināma cilvēka personība un vai šī persona ir saista ar notikušo. Raidījumam “Degpunktā” videomateriālus veikala vadība nesniedza.

“Sabiedrībai nav pamata uztraukumam, ka šis noziedzīgais nodarījums ir saistīs ar neiecietības izteikšanu. Izmeklēšanā ir iegūti fakti tam, ka, iespējams, arī nav noticis noziedzīgs nodarījums. Tomēr, kamēr norisināsies izmeklēšana, Valsts policija atturas no pārsteidzīgu secinājumu paušanas vai apstiprināšanas, lai aizsargātu izmeklēšanas intereses un šajā kriminālprocesā iesaistīto personu sensitīvos datus un informāciju. Pagaidām no plašākiem komentāriem mēs atturamies,” teic Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes priekšnieks.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Vēršam uzmanību, ka Valsts policija, reaģējot un izmeklējot noziegumus, nekad nav lūkojusi cilvēku pēc tā statusa, piederības vai jebkādām citām pazīmēm. Sabiedrības un ikviena iedzīvotāja drošība viennozīmīgi ir Valsts policijas pamatinteresēs. Valsts policija kategoriski neatbalsta nekāda veida vēršanos pret cilvēku vai kādām cilvēku grupām, pamatojoties uz to sociālo, rases, nacionālās un reliģiskās vai cita veida piederības. Ikvienam ir tiesības dzīvot drošā vidē, sabiedrība un ikvienam ir vienlīdzīgas tiesības saņemt palīdzīgu, ja tāda ir nepieciešama.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm