tv3.lv

Izglābj suni, kuru mēģināts aprakt zemē dzīvu; noskaidrots saimnieks

Dzīvnieku patversmes “Ulubele” pārstāvji svētdien, 4. septembrī, ar Valsts policijas un Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta palīdzību izglābuši suni, kuru saimnieks vēlējies nogalināt, aprokot dzīvu, liecina ieraksts “Ulubeles” Facebook” profilā.

6. septembrī 14:28

“Ulubele” raksta – kāds necilvēks gribēja nogalināt vecu suni, aprokot viņu dzīvu. Neticamā veidā suņukam izmisīgi izdevās drusku izkārpīties no kapa un viņu pamanīja,” norāda dzīvnieku patversmes pārstāvji.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Patlaban suns esot dzīvs, drošībā nogādāts “Ulubelē” un saņem medicīnisko palīdzību.

Tajā norāda uz to, ka līdzās dzīvo daudz lielisku, empātisku cilvēku un tomēr daudz ļaunu, vardarbīgu. “Vardarbīgie dalās noziedzniekos un mentāli sasirgušajos. Šie vardarbīgie izgāž savu ļaunumu pār tiem, kas īsti nespēj sadot pretī un sevi aizsargāt – dzīvniekiem. Tam nevar būt attaisnojuma,” uzsver “Ulubele” pārstāvji, norādot, ka dzīvnieku aizstāvju ieskatā tā nedrīkst turpināties.

“Ulubele” aicina sabiedrībai aktīvi iesaistīties, bez kompromisiem reaģējot uz cietsirdību, vienaldzību, ļaunprātību ikreiz, kad ar to sastopamies – vienalga kaimiņu, radu vai svešinieku mājās un pagalmos.

Par notikušo ar suni Bolderājā ir ierosināts kriminālprocess. Kaps esot bijis izrakts privātīpašumā.

“Ir emocionāli smagi un vairs nav spēka atkal un atkal saskarties ar šādu cilvēku ļaunumu, trulumu un nesodāmības sajūtu. Trūkst līdzekļu, lai glābtu dzīvniekus, un trūkst resursu, lai palīdzētu iestādēm atklāt varmākas,” raksta patversmē, aicinot tiem, kuri to var atļauties, palīdzēt ar ziedojumiem.

Savukārt Valsts policija vēsta, ka šajā gadījumā uzsākts kriminālprocess un notiek aktīva izmeklēšana.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm