tv3.lv

“Ja kāds būtu tajā momentā gājis ārā, cauri būtu!” Kaimiņi stāsta par specvienības aizturēto šāvēju

Piektdien kāda pārgalvīga Imantas iedzīvotāja dzīvoklī kratīšanas laikā tika atrasta kara laika mīna un cita munīcija. Turklāt tajā pašā dienā vīrietis pamatīgi pārbiedēja kaimiņus, jo pa sava dzīvokļa logu sāka apšaudīt putnus un kaķus. Pirmdien vīrieša kaimiņi stāsta par trakā kaimiņa pagātni.

Traci, ko karstgalvis sarīkoja Kurzemes prospekta 100. namā pagalmā, apkārtējie atcerēsies vel ilgi.

Vispār jau mums diezgan bieži šaudījās. Es nezinu, kas viņiem pateica, ka tur ir, jo citreiz pa nakti varēja dzirdēt šaušanu. Ko tad tur redzēs, tur nevienas lampas nav, tumšs. Ja kāds būtu tajā momentā gājis ārā, cauri būtu. Sēž logā un bliež pa durvīm,” stāsta Imantas iedzīvotāja.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Kad likumsargi saņēma zvanu no nama iedzīvotājiem par šaušanu, nosūtīja gan patruļpolicistus, gan specvienību. Vīri ielauzās dzīvoklī, taču šāvēju telpās neatrada.

“Viņa nebija mājās. Viņš pēc tam atnāca. Ap plkst. 23.00. Te vēl dežūrēja puiši, gaidīja viņu,” atminas Aleksandrs.

Šobrīd vīrieša dzīvoklis ir aizzīmogots ar policijas uzlīmēm, un kaimiņi stāsta, ka agresīvais šāvējs mājās vairs nav redzēts kopš piektdienas.

“Ziniet, viņš mani sen jau biedē. Ar nestandarta uzvedību, tā teikt!” piebilst šāvējam līdzās dzīvojošais Aleksandrs.

Vietējie runā, kā vīrietis bijis ciešā saiknē ar kriminālo pasauli, dzīvojis pēc bandītiskiem – 90. gadu principiem. Kaimiņa pagātnē esot incidenti, kas saistīti ar reketu, izspiešanu un šantāžu. No ļaundara rokas cietuši arī tie, kam sagadījās dzīvot ar viņu vienā stāvā.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Mēs nepārtraukti savā starpā konfliktējām, man bija visādas aizdomas, dažādi cilvēki te nāca. Pret mani bija vērstas divas laupīšanas, viena – bruņota. Bet tas bija sen. Viņš jau bija dažas reizes sodīts, tīrs reizes sēdēja cietumā,” turpina kaimiņš.

Arī šajā reizē ļaundaris neizspruks bez soda. Svētdien likumsargi šāvēju apcietināja.

Pret šāvēju policisti uzsākuši krimināllietu par huligānismu un šaujamieroča munīcijas glabāšanu. Par izdarīto viņam draud cietumsods uz laiku līdz pieciem gadiem. Noteikti arī aizturētā pagātne ietekmēs tiesas lēmumu.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm