“Jālec ārā!” – vīrietis Iļģuciemā līdz komai piekauj savu “pudeles brāli” un ir gatavs nonāvēties

Kādā daudzdzīvokļu namā Iļģuciemā iedzīvotāji gaišā dienas laikā sadzirdējuši izmisīgus saucienus pēc palīdzības, kas pēc mirkļa pieklusuši, taču atbraukušie policisti drīz vien secinājuši, ka šoreiz izsaucēji nejoko. Kādā miteklī atradies smagi ievainots vīrietis, bet viņa pāridarītājs atteicies atvērt durvis un piedraudējis, ka tūlīt izlēks pa trešā stāva logu.

2019. gada 9. martā 21:05

Pavisam nesen Iļģuciemā risinājies īsts trilleris. Kādā daudzdzīvokļu nama iedzīvotāji agrā pēcpusdienā ziņojuši, ka mājā dzirdēti skaļi saucieni pēc palīdzības, kas nākuši no kāda trešā stāva dzīvokļa, un, neilgi pēc tam ierodoties kārtības sargiem, atklājies, ka situācija ir patiesi bīstama. No ēkas ārpuses policisti ieraudzīja uz palodzes sēdošu vīrieti, kurš pauda gatavību izlēkt pa logu.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Vienā no mitekļiem acīmredzot atradies kāds smagi piekauts vīrs, kurš vairs nebija spējīgs izdvest ne skaņu, un kāds jauneklis, kurš, visticamāk, bija vainojams notikušajā.

Uz palodzes sēdošais tips bija acīmredzamā reibumā un atteicās atvērt durvis, savukārt fonā bija dzirdama sekla sēkšana, tādēļ likuma sargi pieņēma lēmumu nekavējoties uzlauzt durvis. Pāris minūtes un pateicoties ugunsdzēsēju prasmēm, policisti devās iekšā miteklī.

Iekļūstot dzīvoklī, tika konstatēts, ka dzīvokļa saimnieks atrodas bezsamaņas stāvoklī ar acīmredzamiem miesas bojājumiem, bet jau iepriekš pa logu redzētais vīrietis bija ar asiņainām rokām.

Likuma sargi atklāj, ka šajā situācijā bijusi svarīga katra minūte, jo cietušais atradies komā un viņa dzīvība karājusies mata galā.

Pēc pirmās palīdzības saņemšanas notikuma vietā smagi ievainotais vīrietis nogādāts slimnīcā, savukārt aizdomās turētais nonācis Rīgas Kurzemes iecirknī, kur ierosināta krimināllieta par slepkavības mēģinājumu. Kā atklāj izmeklētāji, 24 gadus vecais vīrietis likuma sargiem ir labi zināms. Viņš jau iepriekš ir vairākkārt tiesāts gan par noziegumiem, kas saistīti ar narkotiku apriti, gan dažādām zādzībām.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Izmeklēšanas laikā noskaidrots, ka abi vīrieši lietojuši alkoholiskos dzērienus, un vārds pa vārdam izcēlies konflikts. Aizturēto personu izteikumi bija nokaitinājuši tiktāl, ka viņš vēlējies nogalināt savu “pudeles brāli”. Viņš to nenoliedz un savu vainu ir atzinis. Uzbrucējs šobrīd atrodas apcietinājumā, bet smagi ievainotais vīrietis turpina ārstēšanos slimnīcā – viņa stāvoklis ir krietni uzlabojies, un viņš pat ir spējis liecināt.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Lai aplūkotu šo lapu, lūdzam apstiprināt, ka esi sasniedzis pilngadību. Nu, tu jau saproti... Ja vēl neesi 18 gadus vecs/-a vai nevēlies skatīt šo lapu, lūdzu izmanto iespēju pāriet uz sev piemērotu saturu!

Man ir 18+ nevēlos redzēt šo lapu