Jauni fakti par slepkavību Mālpilī: Upuris pēc uzbrukuma vēl centies nokļūt līdz darbam

Mālpilī notikusi nežēlīga slepkavība – kāds jauns vīrietis nodurts kolēģu acu priekšā tieši pie viņa nesen iegūtās darbavietas.

2017. gada 12. decembrī 20:46

Pie kokapstrādes uzņēmuma vārtiem ir noliktas svecītes un gulst ziedi, kas liecina par kāda jauna vīrieša slepkavību. Viņš tikai nesen bija sācis strādāt savā jaunajā darbavietā.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Kā jau ierasts, vīrietis piektdienas rītā bija devies uz darbu, kad pie tā vārtiem viņu jau kāds pacietīgi gaidījis. Tas bijis kāds vīrieša paziņa, ar kuru pagātnē, iespējams, saistījuši krimināli darījumi. Atriebības mākts par kādu senu konfliktu, paziņa jauno vīrieti sadūris kaklā un tad vēl vairākas reizes ietriecis nazi ķermenī. Pēc notikušā uzbrucējs metās bēgt, bet cietušais pats vēl saviem spēkiem mēģinājis tikt līdz darbam. Diemžēl spēki izsīka tikai dažus soļus aiz vārtiem, kur pēcāk atrasts viņa noasiņojušais līķis.

Jaunais vīrietis, kurš nesen bija atbrīvots no apcietinājuma, gribēja uzsākt jaunu dzīvi bez narkotikām un bez konfliktiem ar likumu. Atradis jaunus draugus un jaunu nodarbošanos, vīrietis Mālpilī jau pāris mēnešus bija sācis dzīvot pilnīgi citu dzīvi, taču viņu atrada pagātnes rēgi. Pēc slepkavības dūrējs bija nolēmis aizbēgt uz ārzemēm, taču pirms tam vēl bija iegriezies Mālpilī, lai paņemtu savas mantas. Pēc vairāku dienu slapstīšanās pa mežu vīrietis svētdien, 10. decembrī, no tā iznāca, lai dotos uz Rīgu, taču tur viņš sastapies ar policistiem, kuri apkārtnē bija izvērsuši plašu slepkavas meklēšanas operāciju.

Kolēģi par notikušo ir šokā un apgalvo, ka jaunais vīrietis bijis ļoti labs darbinieks un nebūt nebija pelnījis šādu likteni. Diemžēl šis ir kārtējais pierādījums, kurp ātri vien spēj novest narkotikas un vēlme ar tām piepelnīties.

Jau vēstīts, ka piektdien, 8. decembrī, Mālpilī pie kāda uzņēmuma tika atrasts 28 gadus vecs miris vīrietis ar vairākām durtām brūcēm. 

 

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm