tv3.lv

Jēkabniekos “siro” nekaunīgi zagļi – vietējo iedzīvotāju pacietības mērs ir pilns un viņi dod atbildes triecienu

Degpunktā komanda paviesojās vienā no Jelgavas novada ciematiem, lai tiktu skaidrībā kādēļ vietējos ļaudis apsēduši nekaunīgi zagļi. Jau vairāku gadu garumā tiek uzlauztas ciema garāžas un izzagtas mantas vairāku tūkstošu vērtībā.

2018. gada 24. martā 21:07

Jēkabniekos dzīvojošajiem nav jāsatraucas par autostāvvietu vai ikdienā nevajadzīgo mantu glabāšanas vietu kā tas mēdz būt lielai daļai pilsētnieku. Ciematā ir vairākas garāžas, kuras godam kalpotu vietējo vajadzībām, ja vien pēdējo gadu laikā tās nebūtu apsēduši zagļi. Šejienieši piedzīvojuši gan sīkas, gan vērienīgas zādzības. Pēdējā no tām, kas notika naktī uz 18. martu, pielikusi punktu iedzīvotāju pacietībai.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Vienas nakts laikā uzlauztas astoņas garāžas un paņemtās mantas jau sakrautas kaudzēs. Saistībā ar zādzību fiksēts balts “Volkswagen” busiņš, kas jau iepriekš figurējis Jelgavas apkārtnē.

Vīri stāsta, ka zagļu uzdarbošanos nakts laikā pamanījis kāds kungs no sava dzīvokļa loga. Iztraucējis nelikumīgos strādniekus pašā karstākajā “darba” etapā un mēģinājis zagļiem dzīties pakaļ. Bēgot likuma pārkāpēji no busiņa metuši ārā nozagtās mantas, bet tas gan nav mazinājis viņu nodarījumu un neveicināja arī vietējo žēlastību. Par nelaimi garnadžiem, pakaļdzīšanos pamanījuši ceļu policijas darbinieki. Izmisuma vadīti, zagļi pametuši busiņu un metušies bēgt.

Mantas, kuras bija sakrautas čupās un pamestas pie garāžām, izmeklēšanas nolūkos aizveda policija. Šī ir pirmā reize, kad iedzīvotājiem būs iespēja atgūt daļu nozagto mantu. Iepriekšējās zādzības bija par labu garnadžiem.

Vietējie uzskata, ka zagļi ir pārāk pārdroši. Pirms četriem mēnešiem, kad ciemā, netālu no garāžām, notika balle un visur mudžēja vietējie, tika aiznestas ne mazums mantu. Banda pat izpētījusi, kur glabājas vairāk lietu un lai pie tām tiktu, izmantojusi, vīru prāt, pat nedaudz smieklīgas metodes.

Zemgales reģiona policijā noskaidrojām, ka par zādzībām ir uzsākti kriminālprocesi un šobrīd iespējamās iesaistītās personas aizturētas. Tā kā turpinās izmeklēšana, pagaidām plašākus komentārus policija sniegt nevar. Ciemata iedzīvotāji aicina visus ziņot policijai par pieredzētajām nelikumībām un turpmāk būt vērīgākiem arī pašiem.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

 

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm