tv3.lv

Jelgavā nozagtais betona maisītājs atradies… Rīgā! Īpašnieks saka paldies visiem, kas palīdzēja

Jau vēstīts par zādzību Jelgavā, kur no garāžu kooperatīva “Lada RAF” teritorijas 15. martā ar zaļu “Mazdu” tika aizvilkts betona maisītājs. Tā īpašniekiem bija aizdomas, ka tehnika atrodas kaut kur Iecavā un jau paguvusi mainīt krāsu no pelēkbaltas uz spilgti dzeltenu. Pateicoties cilvēku atsaucībai, šodien betona maisītājs ir atradies Rīgā, Indriķu ielā.

2018. gada 22. martā 21:27

Par stāstu ar laimīgām beigām var pārliecināties ikviens, kas sociālajos tīklos sekoja līdzi betona maisītāja ceļam no Jelgavas, ar pieturu Iecavā un līdz pat negaidītai nonākšanai galvaspilsētā. Tehnikas īpašniekam Jānim pēc vairākām negulētām naktīm beidzot ir iespēja atvilkt elpu un pasmaidīt.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Jānim piezvanījis izmeklētājs, kurš pateicis precīzu adresi, kur atrodas betona maisītājs. Ierodoties norādītajā adresē pārbaudīt, vai tas tā ir, pārņēma patīkams atvieglojums. Visas pazīmes liecina, ka tas ir Jelgavā nozagtais agregāts.

Ne vien neveiksmīgais krāsojums, bet arī citas darbības liek domāt, ka šo nelikumību pastrādājuši neaptēsti zagļi. Betona maisītāja fotogrāfijas no iespējamās pārkāpēju apmešanās vietas bija nonākušas Jāņa rokās, kā arī zagļi bija mēģinājuši ar sludinājuma palīdzību sociālajā tīklā “Facebook” pārdot zaļo “Mazdu”, ar kuru betona maisītājs tika aizvilkts.

Tagad turpmākais darbs, lai noķertu zagļus, jāveic policijai. Arī Jānis apsola turpināt savu izmeklēšanu, lai likumpārkāpēji saņemtu sodu. Aicinām ziņot policijas darbiniekiem, ja jums ir noderīga informācija, kas palīdzētu līdz galam atrisināt šo zādzību.

“Liels prieks, ka Latvijā cilvēki ir ļoti atsaucīgi un palīdz viens otram,” saka Jānis.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm