tv3.lv

Juglā uzdarbojas elektroskūteru garnadži

2021. gada 14. decembrī 22:05

Par spīti nelāgajai priekšnojautai par vērtīgu priekšmetu glabāšanu daudzstāvu ēkas pagrabā, kāda ģimene no Juglas tomēr izlēma riskēt. Nekad iepriekš garnadži nebija sirojuši viņu īpašumā, taču nedēļas nogalē skarba mācība atgādināja, ka zagļi mēdz būt ļoti izmanīgi.

Aija nesen iegādājās jaunu  “Xiomi” firmas elektroskūteri un, nolēmusi atbrīvot vietu dzīvoklī, transportlīdzekli pagaidām noglabāja ģimenei piederošajā pagrabā, daudzdzīvokļu mājā Juglā. Dārgo mantu kaut kā pamanīja garnadži un jau pēc nedēļas, tā tika aizstiepta.

“Sestdienas vakarā gājām uz pagrabu pēc Ziemassvētku rotājumiem un skatījāmies, ka uzlauzts mūsu pagrabs. Jau kādu laiku turam visu pagrabā un nekas nebija pazudis,” stāsta Aija.

Nebija ilgi jāspriež, kā zaglis ticis iekšā ēkas pagrabstāvā. Pēdas noslēpt nebija iespējams.

Neviens cits ēkas iedzīvotājs netika apzagts, tikai Aija. Sieviete vērsās policijā ar iesniegumu, cerībā atgūt 360 eiro vērto elektroskrejriteni. Iespējams, tas tālāk tika nodots lombardā.

Ja kāds no jums atpazīst attēlā redzamo elektroskūteri ar nolauzto atstarotāju, zvaniet policijai pa tālruņa numuru 110.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm