Justīnes slepkavība: Rogovkas iedzīvotāji turpina sērot par notikušo

Par mazās Justīnes Reinikovas pazušanu paziņoja 5. maijā. Vairāk nekā mēnesi notika aktīvi bērna meklēšanas pasākumi, tomēr meitenes mirstīgās atliekas tika atrastas paslēptas Dubuļu apkaimē. Aizdomās par slepkavību likumsargi aizturēja viņas tēvu un pamāti, kuri vēl šobrīd atrodas apcietinājumā. Justīne ir apglabāta, bet izmeklēšana turpinās.

Smilšu kaste, kurā mazā Justīne it kā, savā pazušanas dienā iegāja spēlēties, šobrīd ir aizaugusi ar zāli. Tāpat kā viss Reinikovu ģimenes iekšpagalms. Apkārt valda klusums. Mājā neviena nav. Tomēr Rogovkas ciemā notikušais joprojām ir aktuāls.

Savukārt Justīnes pusbrāļi šobrīd atrodas pie tēva māsas. Sieviete uzņēmusies visas bērnu audzināšanas rūpes. Viņa, pēc pagasta pārvaldes teiktā arī esot vienīgā, kura ieradusies nu jau pamestajā ģimenes māja Rogovkā, lai paņemtu dažādas bērniem nepieciešamās mantas un parūpētos par ģimenes četrkājainajiem mīluļiem.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Notikušais ir mainījis, iespējams, ne tikai visu Reinikovu ģimeni, bet arī Rogovkas ciema iedzīvotājus, kuri, nu, jau nelabprāt ciemā sagaida kādus jaunpienācējus.

Rogovkas iedzīvotāji uzskata, ka viņi visi ir viena liela ģimene, tāpēc vēl jo vairāk vietējie pārdzīvo par notikušo un netieši jūtas atbildīgi, ka meiteni nenosargāja.

Tajā pašā laikā arī Dubuļu ciemā, kur mazās meitenes mirstīgās atliekas tika atrastas, iedzīvotāji vēl nespēj noticēt, ka savulaik tik jaukais zēns Vladimirs, kurš nu jau ir pieaudzis vīrietis, varētu būt pastrādājis ko tik prātam neaptveramu.

“Kurš varēja padomāt, ka normāls puisis, ne izlēcējs, jautrs un mierīgs… Mēs pat ar viņu kopā braucām uz diskotēkām, viss mierīgi, bija viņam viena meitene, tad otra… Nekad nevarētu nodomāt, ka tāds cilvēks varēja ko tik šausmīgu izdarīt un tā izrīkoties,” pauž Dubuļu iedzīvotājs Juris.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Vladimirs Dubuļos dzīvojis līdz aptuveni 14 gadu vecumam. Tad arī no ciema aizbraucis un vairs apkārtnē gandrīz nerādījies. Māja, kurā tika atrastas mazās meitenes mirstīgas atliekas, atrodas pamatīgos meža masīvos.

“No šejienes kādi četri kilometri. [DP: Ar mašīnu var piebraukt?] Nē, lai tur tiktu jāiet tikai ar kājām. [DP: Sanāk, ka viņš meitu uz turieni nesa?] Protams, jā. Tur nevar izbraukt. Vajadzēja nest. Tur nav ceļa,” saka Dubuļu iedzīvotājs.

Līdz Justīnes tēva un pamātes tiesāšanai vēl jāgaida. Norit izmeklēšana. Piemērotais drošības līdzeklis – apcietinājums – vēl joprojām ir spēkā.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm