tv3.lv

Kāda kundze gaišā dienas laikā “nočiepusi” bērnudārza dekoratīvos puķu podus

Bērnudārza darbinieces Mežaparkā, gribēdamas izdekorēt iestādes ieejas durvis, pirmdien atklājušas, ka nule iegādātie puķu podu ir nozagti. Apskatot novērošanas kameru ierakstus, atklājās, ka nekaunīgais garnadzis nebūt nav tāds, kā audzinātājas sākotnēji iztēlojās.

2021. gada 7. aprīlī 21:36

Kāda Mežaparkā bieži manīta sieviete, kas, iespējams, dzīvo apkaimē, dienas vidū un ikdienišķā solī apzagusi vietējo bērnudārzu. Par spīti pie ieejas izvietotajām novērošanas kamerām, kundze mērķtiecīgi paņēmusi to, pēc kā bija nākusi, un devās prom.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Bērnudārza “Laumiņas rezidence” īpašniece Aija norāda, ka zādzību pastrādāja nevis kāds jaunietis vai cilvēks, kurš nevar šādus dekorus atļauties, bet gan solīdi ģērbusies kundze gados ar sunīti.

Sieviete bija līdzi paņēmusi iepirkumu maisiņus, lai zagtās mantas ērtāk aizstieptu. Acīmredzot glītie puķu podi viņai bija iekrituši acīs jau pirms kāda laika. Bērnudārza īpašniece uzsver, ka sāpīgākais zādzībā ir nevis zaudētie 40 eiro jeb 20 eiro par katru dekorāciju, bet gan fakts kā tāds.

Aija, aprunājusies ar bērnudārza vadītāju Elzu, nonāca pie, viņuprāt, godīga problēmas risinājuma. Sieviete, kas aiznesa dekorācijas, tiek aicināta labprātīgi atdot nozagtās mantas. Tad policija par notikušo netiks oficiāli informēta: “Ja kāds pazīst šo kundzi un šai kundzei ir sirdsapziņa, lai tomēr atnes tos atpakaļ. Mēs dodam nedēļas laiku, lai mums tiktu atdoti dekori.”

Ikviens, kam ir informācija par bērnudārzam piederošās dekorāciju atrašanās vietu, ir aicināts zvanīt pirmsskolas izglītības iestādes vadītājai Elzai pa tālruņa numuru 28802551.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm