Kamēr divi jaunieši Ventspilī risina konfliktu ar dūrēm, apkārtējie noskatās, filmē un ķiķina

Aizvien biežāk sociālo tīklu vietnēs jaunieši dalās ar vardarbību un brutālu izrēķināšanos savā starpā. Viens no šādiem video pavisam nesen parādījies Ventspils pusē.

Kluso Ventspils iekšpagalmu jaunieši ir iecienījuši kā savu atpūtas stūrīti, bet nereti šī vieta tiek izmantota konfliktu risināšanā. Viena no šādām epizodēm piedzīvota pagājušajā nedēļā. Sociālajā tīklā “Facebook” publicētajā video ir redzams, kā divi, iespējams, septītās klases audzēkņi risina savstarpējās domstarpības ar dūru palīdzību, kamēr apkārt stāvošais pūlis noskatās notiekošajā, to filmējot un ķiķinot.

“Tas, kurš sita, tas bija normāls. Tas otrs ir tāds, kurš dara nelabas lietas. Kā man stāstīja, viņš ir apzadzis mašīnas un visu to,” stāsta kāds vietējais jaunietis.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Klusajā teritorija atrodas arhīvs, kurā arhivāres uzturas tikai trīs dienas nedēļā un tāpat iegriežas vien uz pāris stundām. Pirms incidenta teritorijā darbinieces esot mainījušas jauniešus, bet nekad nav noticis kas tamlīdzīgs. Saistībā ar notikušo iedzīvotāji pauž lielas bažas un kritiku velta Ventspils pašvaldības policijas likumsargiem.

“Degpunktā” sazinājās arī Ventspils pašvaldības policijas priekšnieku Ojāru Rudzīti, lai uzzinātu ko vairāk par radušos situāciju. Saņēmām šādu atbildi: “Uzņemtajā video redzamajā kautiņā ir noskaidrots cietušais pusaudzis, kā arī jaunieši, kuri uzbruka viņam, un kautiņa vērotāji. Viens no pāridarītājiem arī vairākkārt nonācis policijas redzeslokā, pašlaik ir Ventspils pašvaldības policijas nepilngadīgo likumpārkāpēju profilaktiskajā uzskaitē. Jau iepriekš ar vairākiem no iesaistītajiem pusaudžiem un viņu ģimenēm Ventspils pašvaldības policijas amatpersonas, kuras ir atbildīgas par nepilngadīgo personu likumpārkāpumu profilaksi, ir veikušas preventīvu darbu, kas tiks turpināts.”

Jāpiebilst, ka konfliktā iesaistītie jaunieši bija savā starpā labi pazīstami un, iespējams, domstarpības, kas pārauga dūru cīņās, tagad būs arī Valsts policijas uzmanības lokā.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm